Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Ticaret Borsasından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 26 Ekim 2018 - 10:33:01
Ticaret Borsasından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çevikalp ve Kozan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgay Bozkurt 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çevikalp, Cumhuriyet’in tam bağımsızlık ve ulusal egemenliğe dayanan ve büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Milli Mücadele sonucunda kazanılan zaferle taçlandırıldığını söyledi. Cumhuriyet’in […]

Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çevikalp ve Kozan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgay Bozkurt 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çevikalp, Cumhuriyet’in tam bağımsızlık ve ulusal egemenliğe dayanan ve büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Milli Mücadele sonucunda kazanılan zaferle taçlandırıldığını söyledi. Cumhuriyet’in 95.Yıl dönümünü millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluğu, sevinci ve heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden Çevikalp, Cumhuriyetin milletimizin çağdaş dünyada hak ettiği yeri alma kararlılığının göstergesi olduğunu kaydetti. Kardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenmemiz gerektiğini kaydeden Çevikalp, aydınlık yarınların hep birlik ve beraberlik içerisinde kurulabileceğini kaydetti. Cumhuriyetin kuruluşunun 95. Yıl dönümünü kutlayan Çevikalp “Aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyor, bu duygu ve düşünceler içerisinde bütün hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.” dedi.

Ticaret Borsası Meclis başkanı Turgay, yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve destanın varış noktası olan Cumhuriyet’in ilanını bugün büyük bir coşkuyla kutladıklarını belirtti. Cumhuriyetimizin en büyük başarısının da milletimizin bütün fertlerini vatandaşlık temelinde birleştirmesi olduğunu kaydeden Bozkurt, “Milletçe barış ve kardeşliğin sesini daha da yükselttiğimiz bugünlerde asla unutmayacağımız aziz şehitlerimizin acılarını, kahraman gazilerimizin fedakarlıklarını da yüreğimizde hissediyoruz. Kenetlenmemiz halinde çok daha güçlenerek, aydınlık yarınlarımızı hep birlikte kurmakla mümkün olacaktır. Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz