Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek
 • Ana Sayfa » SİYASET
 • 20 Eylül 2018 - 18:10:30
MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Nihat Atlı MHP kadın kolları tarafından organize edilen bir programda konuşarak “mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek” dedi. Atlı ; “Önümüzde mahalli seçimlerde Kozan’da belediye başkanı bu mu olacak şu mu olacak tartışmaları yoğun.Bu tartışmalara önem vermeyin.Bunları çok dikkate almayın.Ama şu kadarını söyleyeyim ki size rahat olun mevcut belediye […]

MHP Kozan ilçe başkanı Nihat Atlı MHP kadın kolları tarafından organize edilen bir programda konuşarak “mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek” dedi.

Atlı ; “Önümüzde mahalli seçimlerde Kozan’da belediye başkanı bu mu olacak şu mu olacak tartışmaları yoğun.Bu tartışmalara önem vermeyin.Bunları çok dikkate almayın.Ama şu kadarını söyleyeyim ki size rahat olun mevcut belediye başkanı ile yola devam edilmeyecek.Bunu sizlere kesin ve kesin açıklıyorum.Zamanı geldiğinde göreceksiniz.”dedi

Atlı ; “Bu arada yeni başkan adayımız kim olur onu da bilmiyorum. Ben şahsım olarak şu mu olacak bu mu olacak diyemiyorum.

Bu konuda benimde açıklamalarım oldu. Kozan belediye başkan adaylığı için niyetim var. Vakti geldiğinde Bize de izin verirlerse mevcut görevimizden istifa edip aday adaylığımızı açıklarız.

Sonuçta başka müracaat eden aday adayı arkadaşlarımızda var. Bu işin kararının genel merkez verecek. Genel başkanımız verecek Şayet bizi uygun görürlerse hep beraber çalışacağız. Genel başkanımız sen görevinde devam et başka bir arkadaşımızı ben uygun görüyorum derse yine ben görevimin başında adayımızla nasıl seçimleri kazanırız hesapları yaparak var gücümüzle çalışacağız.”dedi.

Kozan Belediye başkanı Musa Öztürk ise yaptığı kısa bir açıklamada Bu açıklamayı duydum. Gülüp geçtim.

Seçilmiş bir belediye başkanının aday olup olmayacağına bir ilçe başkanı karar veremez. Genel merkezin yetkili organları var onlar verir ben bu açıklamaya gülüp geçiyorum. Dedi.

 

 

 

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Anonim
  • 21 Eylül 2018 - 10:03:15
  • 😀 bu adam stand up yapsın… valla komik adam… insallah mhp ilçe baskanını aday ederde kac oy alır görüp güleriz:D

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz