Dolar : Alış : 5.6912 / Satış : 5.7014
Euro : Alış : 6.3913 / Satış : 6.4028
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA33°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 791 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KOZAN’DA İYİ PARTİDEN İSTİFA

21 Mart 2019 - 4.772 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»KOZAN’DA İYİ PARTİDEN İSTİFA

İyi Partiden 31 Mart yerel seçimlerinde üyesi ve belediye meclis yedek üyesi olan Kadir Demir partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Kadir Demir yaptığı yazılı açıklamada 19.03.2019 itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım. dedi.

 Parti misyonunu kavrayamamış ve bununla birlikte vizyonunun önünden bile geçememiş insanlarla yerelde yapılan siyaseti nasıl genele taşıyabiliriz, gördüğü mesafeyi dünya zanneden ufku dar kişilerle bu siyaset nasıl Kozan’ımıza hizmet getirir. Sadece, Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in  “Eğer yaşadığımız çağ ve coğrafya doğru kavranabilmişse; Türkiye ve dünya doğru okunur, doğru değerlendirilir. Toplumu ileriye taşımanın temel şartı da budur.” sözünü anlamış dahi olsalar kâfi olacak olan yereldeki siyaseti nasıl hizmete çevirebilirler.

Yeni bir umut ve heyecanla çıktığımız hizmet yolunda acaba bizimde bir katkımız olabilir mi, tecrübelerimizi günümüz koşullarında nasıl hizmete dönüştürebiliriz diye düşündüğümüz günlerde, hizmet edemeyenlerin etmeye çalışanların önüne nasıl çıktıklarını ve insanları nasıl küstürdüklerini bir kez daha tecrübe etmiş olduk.

Belki siyaseten olmasa da biz ne düşüncemizden nede doğrularımızdan taviz vermeyerek Kozan’ımıza hizmet edenlerin ve etmek için mücadele verenlerin hep destekçisi olacağız, umudumuz siyasi çizgisi ne olursa olsun bu tarz kişilerin bulunduğu makamlardan sıfat ve karakter kazanmaya değil sıfatı ve karakteri olanların makama değer katması olacaktır.

Seçim sonuçlarının Kozan’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diler, ülkeme, şehrime ve paha biçilmez Kozan’ıma emek harcayan herkese sevgi ve muhabbetimle selam eder başarılar dilerim.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika