Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kaymakam Gürçam’dan Mahalle ziyaretleri
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Eylül 2018 - 09:26:53
Kaymakam Gürçam’dan Mahalle ziyaretleri

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam,kırsal mahalleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor. Kozan’ın Kuyubeli mahallesini ziyaret eden Kaymakam Gürçam burada şehit Hamit Bilici’nin mezarını da ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim okundu. Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam,Jandarma komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu kurum müdürleri ile birlikte ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşlar mahallelerindeki sorunları ve sıkıntıları hakkında bilgi […]

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam,kırsal mahalleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Kozan’ın Kuyubeli mahallesini ziyaret eden Kaymakam Gürçam burada şehit Hamit Bilici’nin mezarını da ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim okundu.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam,Jandarma komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu kurum müdürleri ile birlikte ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Vatandaşlar mahallelerindeki sorunları ve sıkıntıları hakkında bilgi aldı.Vatandaşların derlerini ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Gürçam Kurum müdürleri ile birlikte çözüm noktasında neler yapabileceklerini konuştular.

Kaymakam Gürçam ve beraberindekiler daha sonra şehit Hamit Bilici’nin ailesini de ziyaret etti.Aile ile bir süre görüşen Kaymakam Gürçam buradan şehidin mezarını da ziyaret edip burada Kur’an- ı Kerim okunup dua edildi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz