Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN İŞ MAKİNELERİ VE ÇÖP KONTEYNIRLARI ALIMINA RED OYU

03 Temmuz 2020 - 11.408 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»CUMHUR İTTİFAKI’NDAN İŞ MAKİNELERİ VE ÇÖP KONTEYNIRLARI ALIMINA RED OYU

Kozan Belediyesi Temmuz Ayı Olağan meclis toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kovid-19 salgını nedeni ile 98 gün sonra yeniden toplanan ve Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın başkanlık yaptığı toplantıda Başkan Özgan’ın açılış konuşması sonrasında 21 gündem maddesi görüşüldü.

İlk gündem maddesi Kozan Belediyesi’ne alınacak olan 1 Greyder, 3 Adet hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu ve 500 adet çöp konteynırı alınması oldu.

2019 yılında meclis üyelerinin tamamı tarafından İller Bankası’ndan alınacak Kredi ile ilgili Başkan Özgan’a borçlanma yetkisi verilmişti. Bunun üzerine iller bankası, kararın 2019 yılına ait olduğu, 2020 yılı için ayrıca meclis kararının alınması gerektiği belirtmesi üzerine yeniden meclis gündemine gelen karar bu defa Cumhur ittifakı (MHP-AK Parti) Meclis Üyelerinin oyları ile reddedildi.

Diğer bir gündem maddelerinden biri olan 2019 yılı Faaliyet Raporu Cumhur İttifakı tarafından yeterli sayı ile reddedilmediği için Kozan Belediye Meclisi tarafından onaylandı.

Tek gayelerinin geçmiş 10 yılda olduğu gibi Kozan’a hizmet olduğunu kaydeden Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Kozanlı vatandaşlara hizmet için alınacak olan iş makineleri ve çöp konteynırları alımına daha önce Cumhur İttifakı Meclis üyeleri tarafından Evet dedikleri bu karara neden hayır dedikleri anlaşılmamakta birlikte alınan bu kararı Kozanlı vatandaşların vicdanına bırakıyoruz. Bu imkanlara rağmen Kozan’ımıza hizmet ve kalıcı eserler yapma gayretimiz devam edecektir.” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika