Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
CHP’de ibreler Atalay Özer’i gösteriyor
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 3 Ekim 2018 - 09:07:54
CHP’de ibreler Atalay Özer’i gösteriyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer’e gerek partisi içinde gerek ise halkın ilgisi giderek artıyor. Başarılı çalışmaları ile bilinen Özer; “ Partimden aday gösterilmem ve yerel seçimi kazanmamız durumunda Kozan’ı hep beraber Kozanlı hemşerilerimizle yöneteceğiz. Çünkü bu ilçenin sorunu bizim sorunumuzdur” dedi. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen törenle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun […]

Cumhuriyet Halk Partisi Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer’e gerek partisi içinde gerek ise halkın ilgisi giderek artıyor. Başarılı çalışmaları ile bilinen Özer; “ Partimden aday gösterilmem ve yerel seçimi kazanmamız durumunda Kozan’ı hep beraber Kozanlı hemşerilerimizle yöneteceğiz. Çünkü bu ilçenin sorunu bizim sorunumuzdur” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen törenle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti rozetini takması ile CHP saflarına katılan, Kozan’ın sevilen ve hatırı sayılır ailelerinden Yusuf Özer’in torunu, Mümin Özer’in oğlu Aile Hekimi Dr.Zühal Özer ile evli olan Atalay Özer CHP’den Kozan Belediye Başkan Aday Adaylığını geçtiğimiz aylarda açıklamış, gerek sosyal medyada gerek ise ziyaretlerinde Atalay Özer’e hem partililerin hem de vatandaşların ilgi ve alakası yoğun olmuştu.

Genç, girişimci, çalışkan ve bir o kadar da güler yüzlü olan iş adamı Atalay Özer’in siyasette hem sol camia hem de sağ camiada sevilen bir isim olarak biliniyor ve her iki kitlenin de oyunu alabilecek kapasitede olduğu gözlemler arasında.

Öte yandan Başkan A. Adayı Atalay Özer’in Kozan için önemli projeleri olduğu ve bu projeleri önümüzdeki günlerde paylaşacağı da duyumlarımız arasında.

Atalay Özer evli ve iki çocuk babası olup Kozan Balkan Türkleri Derneği Başkanlığı görevini de yürütmekte.   Tema Gönüllüsü, Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Rumeli Balkan Türkleri Konfederasyonda da önemli göreve sahip olan ve aynı zamanda Özerler Yapı ve İnşaat Malzemeleri işletmesinin de sahibi olan Atalay Özer’in esnaflık mesleği ile de halk ile iç içe olduğu bilinmektedir. Hem partinin genel merkezine hem de esnaflık kimliği ile halkın içine ve tabana yakın olması nedeniyle Atalay Özer’in bu dönem CHP’den Kozan Belediye Başkan Aday olması bekleniyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz