Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
AK Partili Meclis Üyelerine Saldırı
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 18 Mayıs 2018 - 22:07:57
AK Partili Meclis Üyelerine Saldırı

Kozan’da Belediye binası içerisinde Ak partili meclis üyeleri darp edildi. Kozan Belediyesi olağan üstü meclis toplantısı sonrası AK Parti Belediye meclis üyesi Hakan Ağca ve Yurdagül Boyraz  Belediye Başkanı Musa Öztrük’ün yeğenleri olduğu iddia edilen kişiler tarafından saldırıya uğradı. Belediyeye gelen polis ekiplerinin araya girmesiyle olay yatıştırılırken saldırıda darp edilen AK Partili Belediye Meclis Üyesi […]

Kozan’da Belediye binası içerisinde Ak partili meclis üyeleri darp edildi.

Kozan Belediyesi olağan üstü meclis toplantısı sonrası AK Parti Belediye meclis üyesi Hakan Ağca ve Yurdagül Boyraz  Belediye Başkanı Musa Öztrük’ün yeğenleri olduğu iddia edilen kişiler tarafından saldırıya uğradı.

Belediyeye gelen polis ekiplerinin araya girmesiyle olay yatıştırılırken saldırıda darp edilen AK Partili Belediye Meclis Üyesi Hakan Ağca polis gözetiminde hastaneye giderek darp raporu alarak Emniyet müdürlüğüne gidip kendini darp edenlerden şikayetçi oldu.

Öte yandan AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan kınama mesajı yayınlayarak olayı kınadı.

Kozan; “Kozan Belediyesi’nde yaşanan bu üzücü olayı şiddetle kınıyoruz. Olayda partimizden bir meclis üyesi kardeşimiz Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün yeğenleri tarafından darp edilirken diğer kadın meclis üyemiz ise sözlü hakarete maruz kalmıştır. Şiddetin siyasetle uzaktan yakından alakası yoktur.  Yaşanan bu üzücü olaydan duymuş olduğumuz endişeyi dile getirmek istiyoruz. Hiçbir zaman halkımızın teveccühü ile seçilmiş bir meclis üyemiz ya da partimizin daha farklı kademelerinde yer alan arkadaşlarımıza yapılan bu olayı kınıyoruz.”dedi.

Milliyetçi hareket partisi Kozan ilçe başkanı Nihat Atlı’da yaptığı yazılı açıklamada Kozan Belediyesinde bugün Olağanüstü Meclis Toplantı’sı sonrasında bir meclis üyesine saldırı düzenlenmiştir. Yapılan saldırı ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin hiçbir ilgisi yoktur. Saldırıyı gerçekleştirenlerin Kozan Belediye Başkanı’nın yeğenleri olduğunu duyduğumuz bu tatsız olayı şiddetle kınıyoruz. Her ne kadar Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilmiş bir Belediye Başkanı olsa da kendisinin partimizle uzaktan yakından ilgisi olmadığını belirtmekte fayda görüyorum. Kozan Belediyesi şuan görünürde Milliyetçi Hareket Partili bir belediye olsa da partimizle bir bağı bulunmamaktadır. Yaşanan üzücü olayda yaralanan meclis üyesi kardeşimize acil şifalar dilerim. Görünürde de olsa Milliyetçi Hareket Partili bir belediye de böyle yakışıksız, çirkin bir olayın yaşanması hepimizi üzmüştür.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz