BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
AK Parti’li meclis üyelerine saldırı ile ilgili AK Parti ve MHP’den ortak açıklama
 • Ana Sayfa » Asayiş
 • 19 Mayıs 2018 - 22:30:20
AK Parti’li meclis üyelerine saldırı ile ilgili AK Parti ve MHP’den ortak açıklama

Kozan’da belediye binasında AK Parti’li 2 meclis üyesi darbedilmesi ile ilgili AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile Ticaret Odası başkanı ortak basın açıklamasında bulundu. Ticaret odası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan MHP ilçe başkanı Nihat Atlı; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak dünkü olayla ilgili uzaktan yakından ilgimiz olmadığı gibi olayı gerçekleştiren kişilerin ise partimizin mensubu […]

Kozan’da belediye binasında AK Parti’li 2 meclis üyesi darbedilmesi ile ilgili AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile Ticaret Odası başkanı ortak basın açıklamasında bulundu.

Ticaret odası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan MHP ilçe başkanı Nihat Atlı; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak dünkü olayla ilgili uzaktan yakından ilgimiz olmadığı gibi olayı gerçekleştiren kişilerin ise partimizin mensubu olmadığın belirtmek isterim. Partimizde kayıtları da yoktur. Saldıran şahıslar belediye başkanının yeğenleri. “Dedi.

Atlı; “Belediye Başkanının partimizle alakası yoktur sadece partimizden seçilmiş bir belediye başkanıdır. Ben şunu tavsiye ediyorum kendisine Partimizin teşkilat başkanı ile, genel başkanı ile görüşmeyen bir belediye başkanının partimizin ile ilgili alakası olmaz. Onun için bir an evvel çık git diyorum yani istifasını istiyorum.” Dedi.

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; “Geldiği günden beri Kozan’da huzurun kalmadığını belirtiyor, İlçemizde hayır hasanet ve bereket kalmadı.” Diyorum.”diye konuştu.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan; “Halkımızın teveccühü ile seçilmiş bir meclis üyemize halkımıza hizmet beklerken meclis üyemize saldırı düzenlendi.Bunu şiddetle kınıyorum. Bu tür olayların yaşanmasını tasvip etmiyoruz.

Sen Belediye Başkanısın burada bu meclis üyeleri sana emanet edilmiş. Bunların orda güvenliği çok önemli. Bu millet bu meclis üyelerini oraya dayak yemesi için mi gönderdi. “dedi.

Kozan Belediyesi’nde, Dün olağanüstü meclis toplantısının ardından AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Hakan Ağca ve Yurdagül Boyraz, bir grubun saldırısına uğramış.

Daha sonra meclis üyelerinden Hakan Ağca, hastaneye giderek darp raporu aldı. Emniyet Müdürlüğüne giden Ağca, kendisini darbedenlerden şikayetçi olmuştu.

Öte yandan olayla ilgili Kozan Emniyet müdürlüğü tarafından gözaltına alınan 7 kişi emniyetteki sorgularının ardından mahkemeye sevk edildi.

7 kişiden birisi adli kontrol şartıyla diğerleri mahkemece serbest bırakıldı.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Anestezi
  • 22 Mayıs 2018 - 12:40:39
  • Belediye baskani yigenleri belediye imkanlarini babalarinin mali gibi kullaniyor zaten kozani mahvetdiler zehir olsun bizden aldiklari vergilerle cirit atiyorlar baskan ceza evinden cikan yigenlerine resmi araclarla sınırsız kullanma imkani verdi yaziklar olsun haram olsun

  • KEZBAN
  • 25 Mayıs 2018 - 13:30:45
  • 1994 Yılından bu yana Kozanı yeme çalışmaları devam ediyor. Başkan olmuşta kendisi ve çevresi zengin olmamış olan var mı?alt yapısız imar planları verin, devletin vergilerini çarçur edin…Allah aşkına Kozan’lıyım deyipde mutlu olan var mı şu belediyeden…

  • anestezist
  • 7 Haziran 2018 - 10:29:50
  • hani seviniyordunuz özgan gitti diye noooldu

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz