Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 16 Ekim 2018 - 17:20:37
AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti’den Kozan Belediye Başkan Aday Adayı olan hayırsever merhum iş adamı Yusuf Baysal’ın oğlu İş Adamı Hilmi Baysal çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Gece gündüz, dağ bayır demeden esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Baysal’ın adaylığına Kozanlılar sıcak bakıyor. Kozan merkez ve kırsal mahallelerini adeta nakış dokur gibi ziyaret eden, kahvehane, esnaf, köylü, şehirli ayrıt […]

AK Parti’den Kozan Belediye Başkan Aday Adayı olan hayırsever merhum iş adamı Yusuf Baysal’ın oğlu İş Adamı Hilmi Baysal çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Gece gündüz, dağ bayır demeden esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Baysal’ın adaylığına Kozanlılar sıcak bakıyor.

Kozan merkez ve kırsal mahallelerini adeta nakış dokur gibi ziyaret eden, kahvehane, esnaf, köylü, şehirli ayrıt etmeksizin Kozan’da sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayan ve vatandaşların sorunlarına ortak olarak çözüm yolu arayan Hilmi Baysal’ın azim ve gayreti ilçe halkında büyük heyecan oluşturuyor.

Doğup büyüdüğü memleketi Kozan’da, kazandığını Kozan’a harcayan, yatırımını Kozan’da yapan ve çok sayıda hemşerisine istihdam sağlayan AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal, Kozan için önemli proje ve hizmetlerinin olacağını ifade etti.

Hilmi Baysal; “AK Parti bizim vazgeçilmez çizgimizdir ve sevdamızdır. Davamız uğruna dağ bayır demeksizin çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sağ olsun hemşerilerimiz de bizleri ziyaretlerimizde güler yüz ve samimi bir ortamda karşılıyorlar. Yusuf Baysal Ailesi olarak bizler doğup büyüdüğümüz, çalışıp kazandığımız, yatırım yaptığımız eşsiz Kozanımıza hizmet etmeyi kendimize bir görev ve borç bildik. Kozanlı hemşerilerim bizleri bugünlere getirdiler tabi bizlerde bilgi birikimi ve tecrübelerimizi artık ilçemize proje ve hizmet olarak aktarmak istiyoruz. Çünkü Kozanlılar hizmeti hak ediyorlar. Allah nasip eder de partimden aday gösterilmem durumunda Kozanımıza önemli proje ve hizmetler kazandırmayı düşünüyoruz. Biz dava adayımız, bu kutlu yolda çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz ve bundan sonra da edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz