Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
AK Parti 64. İlçe Danışma Meclis Toplantısına Yoğun İlgi
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 1 Ekim 2018 - 11:10:49
AK Parti 64. İlçe Danışma Meclis Toplantısına Yoğun İlgi

AK Parti 64. Kozan İlçe danışma meclis toplantısı Adana milletvekili ve eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı’nın da yer alması ile yoğun bir katılımla gerçekleşti. Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantı divan heyetinin belirlenmesi, akabinde parti kadın kolları başkanı Saffet Sarıca, gençlik kolları başkanı Av. Selçuk Cengiz, İlçe Başkanı Abdulkadir […]

AK Parti 64. Kozan İlçe danışma meclis toplantısı Adana milletvekili ve eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı’nın da yer alması ile yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantı divan heyetinin belirlenmesi, akabinde parti kadın kolları başkanı Saffet Sarıca, gençlik kolları başkanı Av. Selçuk Cengiz, İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan ve il kadın kolları başkan yardımcısı Konca Saygılı’nın selamlama ve parti teşkilatının faaliyetleri hakkında bilgi veren konuşmaları ile başlayıp toplantı önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı’nın konuşmaları ile devam etti. Sarı konuşmalarında Adana’nın artık AK Belediyecilik hizmetleri ile buluşması gerektiğini ifade etti. Sarı konuşmasında Adana ve Kozan başta olmak üzere birçok ilçenin önemli belediyecilik hizmetlerinden geri kaldığını belirterek 30 Mart 2019 yerel seçimlerinde Adana ve Kozan’ı yeniden AK Belediyecilik hizmeti ile buluşturmayı hedeflediklerini, geçtiğimiz genel seçimlerde de Adana ve Kozan’ın önemli sonuçlara imzalar attığını belirterek parti teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti 64. İlçe Danışma Meclis Toplantısına Belediye Başkan Aday Adayları ile belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu ve üyeleri ve çok sayıda partili vatandaş katıldı.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz