Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Abdulkadir Sarı’dan gazetemize ziyareti
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 3 Ekim 2018 - 09:05:28
Abdulkadir Sarı’dan gazetemize ziyareti

AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Abdulkadir Sarı ve beraberinde okuyucumuz Manav Abuzer Akııllı ile çiçek hoca lakabı ile bilinen Kerem Gümüşsoy gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan Aday Adayı Sarı ile gazetemiz imtiyaz sahibi Erol Karaoğlan ve muhabirimiz Emre Bozdemir gündeme ve önümüzdeki Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler üzerine sohbette bulundular. Başkan Aday […]

AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Abdulkadir Sarı ve beraberinde okuyucumuz Manav Abuzer Akııllı ile çiçek hoca lakabı ile bilinen Kerem Gümüşsoy gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkan Aday Adayı Sarı ile gazetemiz imtiyaz sahibi Erol Karaoğlan ve muhabirimiz Emre Bozdemir gündeme ve önümüzdeki Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler üzerine sohbette bulundular. Başkan Aday Adayı Sarı önemli proje ve Kozan’ın gerçekleştirmeyi planladığı hizmetlerden de bahsetti. Başkan Aday Adayı Sarı; “Partimiz ve reisimizin teveccühü ile aday gösterilmem ve Kozan Belediye Başkanı seçilmem durumunda ilçemiz için düşündüğüm önemli proje ve hizmetlerim var. Tabi ki kısmet olursa biz bu proje ve hizmetleri ilçemizde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Her şey Kozan için olacak. Tüm hemşerilerimin şimdiden desteğini bekliyorum. Umarım hakkımızda hayırlısı olur” dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Karaoğlan ve muhabirimiz Bozdemir Başkan A. Adayı Abdulkadir Sarı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz