BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Yahya Ocak güven tazeledi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 9 Ocak 2018 - 15:30:29
Yahya Ocak güven tazeledi

Kozan Kunduracılar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yahya Ocak yapılan oylama ile yeniden oda başkanlığına seçildi. Adana ESOB’a bağlı Kozan Kunduracılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu oda üyeleri ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimde, Mevcut Başkan Yahya Ocak, yönetimi ve denetim kurulu üyelerden tam destek alarak yeniden Kozan Kunduracılar Odası […]

Kozan Kunduracılar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yahya Ocak yapılan oylama ile yeniden oda başkanlığına seçildi.

Adana ESOB’a bağlı Kozan Kunduracılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu oda üyeleri ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimde, Mevcut Başkan Yahya Ocak, yönetimi ve denetim kurulu üyelerden tam destek alarak yeniden Kozan Kunduracılar Odası Başkanlığına seçildi.

Kozan Kunduracılar Esnaf Odası’nda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığına, verilen teklifin kabulü üzerine Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, yardımcılıklarına da Mustafa Göktaş, kâtipliklerini de Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Kozan Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Atlı ile Adana Mermerciler Esnaf Odası Başkanı Bülent Öğrü yaptılar.

Bakanlık Temsilcisi, Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz nezaretinde yapılan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Program yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ile bilançoların okunarak ibrasına sunulması ile devam etti.  Yapılan oylamanın onaylanmasının ardından Kozan Kunduracılar Odası Başkanı Yahya Ocak güven tazeleyerek yeniden oda başkanlığı görevine seçildi.

Kozan Kunduracılar Odası Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;  Başkan Yahya Ocak, Yönetim Kurulu Nevzat Garip, İhsan Çıbık, Orhan Korkut, Adem Bozkurt, Veysel Erdoğan ve   Kaan Dağlıoğlu isimlerinden oluştu.  Denetim kuruluna ise Zafer Güvenç, Mustafa Kara ve Hasan Akdoğan seçildiler. Yapılan seçim sonrası Kozan Kunduracılar Odası Başkanı Yahya Ocak kendisine destek veren ve programlarına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz