...
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vefa Sen Kozan Temsilciliğinden birlik ve beraberlik yemeği

20 Kasım 2017 - 962 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Vefa Sen Kozan Temsilciliğinden birlik ve beraberlik yemeği

Vefa Sen Kozan İlçe Temsilciliği tarafından din görevlilerine yönelik birlik ve beraberlik yemeği verildi.

Öğretmen Evi’nde gerçekleşen programa Vefa Sen Genel Başkanı Dursun Boran, Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ile sendikanın ilçe yönetimi, üyeler ve din görevlileri ile Kuran Kursu hocaları  ve eşleri katıldılar.

Program Kuran-ı Kerim’den bir bölümün okunması ile başladı. Davetlilere sunulan ikramların ardından konuşan Vefa Sen Genel Başkanı Dursun Boran bir konuşma yaptı. Boran; “Din görevlilerine vermiş olduğu mesajında birlik ve beraberliğin bozulmaması, din görevlilerinin toplumun kanaat önderleri olduğuna dikkat çekerek davranışları, hal ve hareketleriyle topluma yön vermeye devam etmesi gerektiğini ifade etti.”

Vefa Sen Genel Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ise; “Vefa Sen’in sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kaplan, sendikanın özgüvenimizi artırmasına, milli ve manevi değerlerimizin korunmasında önemli yeri olduğunu, bu vesile ile sivil toplum kuruluşlarının toplumda önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi”

Programda geçtiğimiz Vefa Sen Sendikasının ilçe yönetiminden olup geçtiğimiz Ocak ayında vefa eden Salim Taştepe ve tüm geçmişlerimizin ruhları için Kuran-ı Kerim okundu.

Toplantı sonunda Vefa Sen tarafından programa katılan din görevlilerine görevlerini icra ederken kendilerine yardımcı olacak bilgilerin derlendiği “Din Görevlileri Rehberi” kitabı hediye edildi.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika