Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Vefa Sen Kozan Temsilciliğinden birlik ve beraberlik yemeği
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 20 Kasım 2017 - 15:47:28
Vefa Sen Kozan Temsilciliğinden birlik ve beraberlik yemeği

Vefa Sen Kozan İlçe Temsilciliği tarafından din görevlilerine yönelik birlik ve beraberlik yemeği verildi. Öğretmen Evi’nde gerçekleşen programa Vefa Sen Genel Başkanı Dursun Boran, Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ile sendikanın ilçe yönetimi, üyeler ve din görevlileri ile Kuran Kursu hocaları  ve eşleri katıldılar. Program Kuran-ı Kerim’den bir bölümün okunması ile başladı. Davetlilere sunulan ikramların ardından […]

Vefa Sen Kozan İlçe Temsilciliği tarafından din görevlilerine yönelik birlik ve beraberlik yemeği verildi.

Öğretmen Evi’nde gerçekleşen programa Vefa Sen Genel Başkanı Dursun Boran, Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ile sendikanın ilçe yönetimi, üyeler ve din görevlileri ile Kuran Kursu hocaları  ve eşleri katıldılar.

Program Kuran-ı Kerim’den bir bölümün okunması ile başladı. Davetlilere sunulan ikramların ardından konuşan Vefa Sen Genel Başkanı Dursun Boran bir konuşma yaptı. Boran; “Din görevlilerine vermiş olduğu mesajında birlik ve beraberliğin bozulmaması, din görevlilerinin toplumun kanaat önderleri olduğuna dikkat çekerek davranışları, hal ve hareketleriyle topluma yön vermeye devam etmesi gerektiğini ifade etti.”

Vefa Sen Genel Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ise; “Vefa Sen’in sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kaplan, sendikanın özgüvenimizi artırmasına, milli ve manevi değerlerimizin korunmasında önemli yeri olduğunu, bu vesile ile sivil toplum kuruluşlarının toplumda önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi”

Programda geçtiğimiz Vefa Sen Sendikasının ilçe yönetiminden olup geçtiğimiz Ocak ayında vefa eden Salim Taştepe ve tüm geçmişlerimizin ruhları için Kuran-ı Kerim okundu.

Toplantı sonunda Vefa Sen tarafından programa katılan din görevlilerine görevlerini icra ederken kendilerine yardımcı olacak bilgilerin derlendiği “Din Görevlileri Rehberi” kitabı hediye edildi.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz