...
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tügva Kozan’da Özgür Çoban Dönemi

17 Kasım 2019 - 1.980 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Tügva Kozan’da Özgür Çoban Dönemi

Tügva Kozan Şubesi Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleşti. Tügva Kozan önceki dönem şube başkanı Mustafa Gümüş bayrağı genç eğitimci Özgür Çoban’a teslim etti.

3 yıllık Tügva Kozan Şube Başkanlığı görevinin ardından görevi Özgür Çoban’a devir eden Tügva eski başkanı Mustafa Gümüş’e hizmetlerinden dolayı yeni başkan Çoban ve yönetimi bugüne kadar hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdiminde bulundular.  Öte yandan birligin yeni başkanı Özgür Çoban ise Tügva İl Başkanına birliğin, dirliğin ve nizamın simgesi olan üç ok tablosu hediye etti.

Programda bir konuşma yapan Tügva eski başkanı Mustafa Gümüş gerçek manada teşkilatçılıkla Tügva sayesinde tanıştığını, oluşturduğu ekiple yer değişiklikler de olsa süreci hak ve adalet çizgisi üzerinde yürütmeye gayret ettiklerini dile getirdi.

Tügva İl Başkanı AV. Emrah Sancar İse eski başkan Mustafa Gümüş’e bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni başkan Özgün Çoban’a ve yönetimine de başarılar diledi.

Tügva Kozan Temsilcisi Özgür Çoban;  “Bilindiği üzere TÜGVA’nın ilçemizde var olduğu günden bu yana rabbim bu kapıda bizlere hizmet etme imkânı tanımıştır. Vakıf içerisinde ve de dışında bizlerden razı olan kardeşlerimiz gibi Rabbim de inşallah bu hizmetlerimizden razıdır. Hayatımızın unutulmayacak en güzel hizmetlerini ifa etmeye gayret ettiğimiz bu yıllarda bizlere abilik yapan Mustafa GÜMÜŞ başkanımızdan yana bizler razıyız. Sayın il başkanımızın teşkilatımız içerisinde yapmış olduğu ve uygun gördüğü bu göreve genel merkezimiz onayı ile bizlere Yeni Türkiye’nin genç evlatlarına hizmet etme yolunda yeni bir görev tevdi edilmiştir. Çıkmış olduğumuz bu yolda dün olduğu gibi bugünde genç kardeşlerimizin hizmetindeyiz.  Allah bize razı olduğu hizmetleri yapabilme gayreti ve de imkânlarını verir inşallah. Dünyada iyiye  ve güzele dair ne varsa Kozan gençliğiyle buluşturmaya gayret edeceğiz.” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika