Dolar : Alış : 8.7497 / Satış : 8.7655
Euro : Alış : 10.4032 / Satış : 10.4220
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TÜGVA Kozan Temsilciliği Kuruldu

10 Mayıs 2017 - 1.315 kez okunmuş
Ana Sayfa » Asayiş»TÜGVA Kozan Temsilciliği Kuruldu

Türkiye’nin 78 ilinde faaliyet gösteren Kozan’da yeni faaliyete geçen ve başkanlığını Mustafa Gümüş’ün yapmış olduğu Türkiye Gençlik Vakfı Kozan Temsilciliği yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir araya gelerek tanıştılar.

Vakfın Kozan Temsilcisi Mustafa Gümüş; “Türkiye Gençlik Vakfı Dünya üzerinde iyi ve güzel dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil gençlik vakfıdır. TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir. Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektedir. Misyonumuz gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak. Vizyonumuz medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmaktır. Vakfımızın Genel Başkanı İsmail Emanet’tir. Vakfımızın 78 ilde temsilcilikleri bulunmaktadır. Kozan TÜGVA Temsilciliği olarak; ilçemizin, ülkemizin ve Ümmetin gençlerine ve geleceğimize hizmet etmekten başka hiçbir amaç gütmüyoruz. Bizim için en büyük amaç bu yolda hizmet etmek ve Allah’ın rızasını kazanmaktır.” Dedi.

TÜGVA Kozan Temsilciliği yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gümüş, Yönetim Kurulu Üyeleri ise; Tolga Fatih Bilgili, Burak Kara, Özgür Çoban, Yaser Topaloğlu, Selman Bucak, Zeynal Aydın, Mustafa Kaan Cengiz, Tacettin Kuruoğlu, Atime Özkan, Özgül Batuge ve Ömer Atıcı isimlerinden oluşuyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
TemaFabrika