Dolar : Alış : 8.3850 / Satış : 8.4001
Euro : Alış : 9.9677 / Satış : 9.9857
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA38°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Talip Dağlı Mimarlık-İnşaat-Gayrimenkul Firmasının Açılışı Gerçekleşti.

20 Eylül 2019 - 1.762 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Talip Dağlı Mimarlık-İnşaat-Gayrimenkul Firmasının Açılışı Gerçekleşti.

İşletmeciliğini Kozan’ın sevilen simalarından iş adamı Fatin Dağlı’nın oğlu Talip Dağlı’nın yapmış olduğu Talip Dağlı Mimarlık-İnşaat-Gayrimenkul Şirketinin açılışı Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı,  Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet İyim, iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin ilçe temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Program öncesi bir konuşma yapan Talip Dağlı Mimarlık-İnşaat-Gayrimenkul Şirketinin sahibi Talip Dağlı; “Gayretlerimizin, emeklerimizin, fedakarlıklarımızın ve özverili çalışmalarımız sonucu kurduğumuz, vizyon ve misyonumuz ile yolumuzu açıp en güzel başarılara imza atacağımız bir başarı öyküsünün çizgisi olacak şirketimizin açılışına kıymetli vakitlerinizi ayırdığınız ve bizleri onurlandırdığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kozan’da kurmuş oldukları şirketleri ile inşaat sektörüne ayrı bir yön vereceklerini belirten Dağlı ; “Şuan burada bizlere inanç dolu gözler ile bakan hayat tecrübelerinin önünde saygı ile eğildiğimiz birbirinden değerli büyüklerimizden, arkadaşlarımızdan aldığımız güçle genç bir mimar, genç bir iş insanı olan bir kardeşiniz olarak bir yola çıkıp ekipçe bu yolda en güzel ve bir o kadarda özel bir şekilde yürüyeceğimizin hissiyatına büyük bir şerefle gidiyoruz. En güzel, en unutulmaz, en başarılı olmanın iyi bir ekip çalışması ile gerçekleşeceğini benimsemiş bir insanım.” Dedi.

Şirket bünyesindeki ekibinden de bahseden Talip Dağlı; “ Kısaca ilk aşamada verdiğimiz hizmetler ve bu hizmetlerin en güzel bir şekilde sunulabilmesi için değerli çalışmalarımızı birlikte yapacağımız kıymetli ekibimden bahsetmek istiyorum. Her türlü emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmetlerini, gayrimenkul uzmanımız değerli kardeşim Enes Bekir Erkek bey ile yürütüyoruz. Bu bağlamda kısa ve uzun vadede en doğru plan ve programlar ile gerek yatırım gerek gerek ise anlık ihtiyaçların giderilmesini sağlayacak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kendisi bu konuda akademik eğitim almış olup sektörel bazda işine olan liyakatı ve insani girişimleri ile vizyon ve misyonumuza katkıda bulunan çalışmaları ile bizlere güç vermektedir. Mali işlerimizin programlanmasında şirketin bu bağlamda planlı ve programlı işleyişinin kurumsal yapımızın en hassas noktalarının birinde yine aynı liyakatı ve bu noktada almış olduğu işletmeye yönelik akademik eğitimi özel sektördeki tecrübeleri ile Esra Şentürk hanımefendi ile sağlıyoruz. Şirketimizin ana faaliyet alanına gelecek olursak. Firmamız mimari plan ve projenin hazırlanması ve isteğe bağlı olarak yapacağımız anlaşma ve sözleşmeler ile hazırlanan her türlü projenin yapı mehsuliyetini de alıyoruz. Haricinde her türlü anahtar teslim temelden çatıya inşaat, daire, işyeri, mekan tadilat ve dekorasyon hizmetlerini vermekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimize projenin yapımına başlamadan önce üç boyutlu projesini ve hazırladığımız animasyon belgesel ile ile sunumunu yaparak uygulamaya başlamadan önce ortaya çıkacak işin taahhüt ünü gönül rahatlığı ile vermek istiyoruz. Bu hizmet noktasında organizasyonun başlangıç ve bitişi itibarı ile koordinasyon tamamıyla şahsımın ve çalışma arkadaşımız inşaat teknikeri Yusuf Yüce bey ile gerçekleşmektedir. Şirketimizin”  çalışma ve faaliyet ve çalışmalarını kurumsal veb sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Her daim bizleri onurlandırabilirsiniz. Tekrardan katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Talip Dağlı’nın konuşmasının ardından programa katılan protokol heyeti de birer selamlama konuşması yaparak işletmenin sahiplerine ve Kozan halkına hayırlı olması temennisinde bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte işletmenin açılışı gerçekleşti.

Açılış sonrası Talip Dağlı Mimarlık- İnşaat ve Gayrimenkul Şirketinin sahibi Talip Dağlı programa katılan heyete işletmesinde ağırlayarak şirket olarak vermiş oldukları hizmetler hakkında bilgi verdiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika