Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Su kesintileri vatandaşı Çileden çıkardı
  • Ana Sayfa » makale
  • 13 Eylül 2017 - 15:49:30
Su kesintileri vatandaşı Çileden çıkardı

Kozan’da yaz aylarının son günlerinde su kesintileri vatandaşları canından bezdirmiş durumda Özellikle Türkeli Mahallesi, Ağlıboğaz mahallesi, Çanaklı mahallesi ile Tufanpaşa mahallesinin bir kısmı ile Karacaoğlan mahallelerinde su kesintileri aldı başını gidiyor. Enteresan olan olay ise Kurban bayramının birinci günü Belediye tarafından anons edilip bu gün suların kesilmeyeceği. Buradan soralım Neden Kurban bayramının birinci günü su […]

Kozan’da yaz aylarının son günlerinde su kesintileri vatandaşları canından bezdirmiş durumda

Özellikle Türkeli Mahallesi, Ağlıboğaz mahallesi, Çanaklı mahallesi ile Tufanpaşa mahallesinin bir kısmı ile Karacaoğlan mahallelerinde su kesintileri aldı başını gidiyor. Enteresan olan olay ise Kurban bayramının birinci günü Belediye tarafından anons edilip bu gün suların kesilmeyeceği. Buradan soralım Neden Kurban bayramının birinci günü su kesilmedi de diğer günler kesildi. İstenildiği zaman demek ki su kesilmeyebiliyormuş.

………………………………………………………………..

Kozan merkez ile kırsalda İlaçlama konusunda bazı şikayetler geldi.

Kozan ilçe merkezinde bazı sokaklara ilaçlama araçlarının bilinçli bir şekilde girmediği iddia edildi.

İddialar ne derece doğru bilmiyoruz ama bazı vatandaşların ilaçlama konusunda ilaç sıkılıyor fakat yine sinekten geçilmiyor serzenişleri de kulaklarımıza geliyor.

……………………………………………………………………

Adana Büyükşehir Belediyesinin Hastane kavşağına yapmayı planladığı akıllı kavşak projesi ile ilgili bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde çalışmalar başlamıştı. Ekipler iki gün çalışıp bıraktılar. Yetkililerden bir açıklama yapılmadı. Kavşak çalışmaları neden durdu.

Kavşağa yakın esnaflar dertli toz her şeyi mahvettiğini söylüyorlar. Araç sürücüleri dertli yol delik deşik eğer çalışma başlamayacaksa bir an evvel oraya sağlıklaştırma yapılsın deniyor. Bizden söylemesi.

……………………………………………………………

Kozan’a bağlı Doğan alanı mahallesinin vatandaşları geçtiğimiz günlerde yollarının delik deşik olması nedeniyle kürek ve kazmaları alıp kendi yollarının yapmaya başlamışlar. Vatandaş çok dertli yollar delik deşik neden buraya el atılmıyor neden bizim yollarımız yapılmıyor diye dert yanıyorlarmış.

Vatandaş haklı söz verdiyseniz yapacaksınız.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz