Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Soylu, çağrısına cevap veren Ersay Üstün’ü beğenerek retweetledi
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 30 Ağustos 2017 - 15:12:01
Soylu, çağrısına cevap veren Ersay Üstün’ü beğenerek retweetledi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri taktı, vatandaşlardan destek istedi. Soylu’nun bu çağrısına binlerce takipçisi fotoğraflı paylaşımlarıyla cevap verdi. Bunlardan birisi de Kozan belediyesi eski şantiye şefi Ersay Üstün’dü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram tatili için yollara düşen vatandaşlar için bir kez daha emniyet kemeri uyarısında bulundu. Bu kez makam aracının […]

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri taktı, vatandaşlardan destek istedi. Soylu’nun bu çağrısına binlerce takipçisi fotoğraflı paylaşımlarıyla cevap verdi. Bunlardan birisi de Kozan belediyesi eski şantiye şefi Ersay Üstün’dü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram tatili için yollara düşen vatandaşlar için bir kez daha emniyet kemeri uyarısında bulundu. Bu kez makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri takan ve fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Soylu’ya binlerce takipçisi paylaştıkları fotoğraflarla cevap verdi.

Kozan Belediyesi eski Şantiye Şefi Ersoy Üstün’ün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mesajına verdiği cevap Bakan Soylu tarafından beğenilip paylaşılınca yüzlerce kişi Ersay Üntün’ün mesajını beğenip paylaşımda bulundu.

İçişleri Bakanlığı, 10 günlük bayram tatilinde meydana gelen trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla “Frene değil kurala güven”sloganıyla sosyal medya çalışması başlattı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla başlatılan çalışma kısa sürede büyük ilgi gördü.

SOYLU: ARKA KOLTUKTA KEMER TAKIYORUM YA SİZ?

Soylu, dün İstanbul’da katıldığı bir açılış programı sonrası bu kez makam aracının arka koltuğunda emniyet kemeri taktığı bir fotoğrafı paylaşarak takipçilerinden kampanyaya destek istedi. Soylu’nun “Arka koltukta kemer takıyorum ya siz?”  mesajına binlerce takipçi emniyet kemeri takarak cevap verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz