Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sosyal medya aday adaylarına duyurulur

12 Eylül 2018 - 2.567 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tahir Amca»Sosyal medya aday adaylarına duyurulur

Kozan da sosyal medya üzerinden belediye başkan aday adaylığını açıklayan ve bol bol fotoğraf çektirerek vatandaşı etkilemeye çalışan aday adaylarına sesleniyoruz. Lütfen öyle kuru gürültüyle iki fotoğraf paylaşmayla belediye başkan aday adayı olamazsınız. Adam aday adayı olmuş amacı belli bazıları için lafınız sizin amacınız sadece kuru kalabalık sizin amacınız ya meclis üyeliğini garantilemek diye düşünüyorum. Bu yüzden aday adayları ilçemizdeki yerel gazetelere, radyolara veya televizyonda Kozan için projeleriniz neler onları açıklayın. Projesi olmayan aday adayını Kozan halkı ne yapsın. Çıkın proje açıklayın. Projeleri tartışın vatandaşlarla. Ben aday adayıyım demekle bu işler olmaz. Çıkın vatandaşa gidin vatandaşlarla dertleşin. Sorunlarına kulak asın. Bakın birkaç tane aday adayı vatandaşlara gidiyor dertleşiyor, Sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyor.

Kozan Devlet Hastanesinden Doktorlar kaçıyor mu?

Kozan Devlet Hastanesinde görev yapan dokuz -on doktorun tayinlerini Kozan’dan dışarıya aldırtmaya çalıştıkları ve ilçeden ayrılacakları yönünde duyumlarımız var.  Eğer bu iddialar doğru ise sözüm ona bu doktorlar ilçemizden neden kaçıyorlar veya kimler yüzünden kaçıyor.Gidiyor.Ya da biraz daha kibar olayım neden ayrılacaklar. Lütfen doktorlarımıza sahip çıkalım.  Eğer ilçemize bir hekim evi kazandırabilirsek ilçemize şehir dışından gelen doktorlarımız neden ilçemizden ayrılsınlar ki. Yetkililere duyurulur.

Adana’da hangi belediye esnaflara borçlarını ödemiyor

Duyumlarıma göre bölgemizde bir ilçe belediye başkanının esnaflara olan borçlarını askıya aldığı ve sürekli esnaflara çeşitli bahaneler ile alacaklarının ödenmediği ancak ilçede yapılması planlanan her türlü etkinliğe lüzumsuz yere para harcandığı kulaklarıma geliyor. Bazı sözde basın mensuplarını avucuna üç beş kuruş tutuşturarak susturan bu belediye başkanına sesleniyoruz esnaflara olan borcunuzu ödeyin yazıktır günahtır herkesin kendine göre bir geçimi var .

Okullar Açılıyor

2018-2019 Eğitim öğretim yılı başlıyor.Kozan’da Okul  Öğretmen sınıf sıkıntısı yok. Eğitim öğretim başlarken velilerden gelen şikayetler var.Öğrencilerin kılık kıyafetlerine düzen getiriliyor.Ama ya öğretmenlere geçtiğimiz günlerde bir vatandaş aynen şunu dedi.Kardeşim öğretmen okula sakallı geliyor,Öğretmen okula kot pantolon ile geliyor.Öğretmen okula gömleği pantolonun dışında geliyor.Dedi.Bunları bir yazsanız da öğretmenler kılık kıyafetlerine biraz daha önem gösterse dedi.Bizde buradan yazalım.Yetkililere sesimizi duyuralım.Tamam kılık kıyafet serbest ama Biraz daha özen gösterelim.İlçe Milli Eğitim müdürümüzden ricamız bu konuda nasıl bir düzenleme yapılır bilmiyoruz ama en azından uyarılarda bulunsa diye bekliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika