Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Siyasetçi mi?
  • Ana Sayfa » makale
  • 20 Ağustos 2017 - 20:58:01
Siyasetçi mi?

Bir siyasetçi düşünün bir ilçede en üst seviye gelmiş (getirilmiş)çevresiyle yakınlarıyla kötü olmuş kendisine bile sözü geçmeyen bir siyasetçi. Ayak oyunları ile kumpas kurmaya çalışan bir siyasetçi. Tutmuş gazetemizi ve çalışanlarını hainlikle itham ediyormuş. Belgen varsa konuş bak benim belgem var. Susuyorsam konuşmuyorsam sana değil senin makamına saygımdan susuyorum. Belgen varsa konuş bak ben konuşuyorum. […]

Bir siyasetçi düşünün bir ilçede en üst seviye gelmiş (getirilmiş)çevresiyle yakınlarıyla kötü olmuş kendisine bile sözü geçmeyen bir siyasetçi. Ayak oyunları ile kumpas kurmaya çalışan bir siyasetçi.

Tutmuş gazetemizi ve çalışanlarını hainlikle itham ediyormuş. Belgen varsa konuş bak benim belgem var. Susuyorsam konuşmuyorsam sana değil senin makamına saygımdan susuyorum.

Belgen varsa konuş bak ben konuşuyorum. Ama sen her zaman ki gibi ayak oyunlarınla konuşuyorsun.

Yoksa sana 30 koyunu versem güdemezsin güdemiyorsun da zaten onun için o makamı fazla meşgul etme ve biran evvel terk et git orayı. Çünkü senin ve senin gibilerden çok çekecek Kozan.

Bu siyaseti Yapamıyorsan daha doğrusu sana yaptırmayanlara söyle ya onlar çekilsin ya sen ve senin gibiler çekilsin.

Dedikodu siyaseti mi…

Son günlerde siyasi kulislerde bazı isimlerin iktidar partisinin Kozan İlçe Başkanlığına seçileceği hatta işini garantiye aldığı ve bazı vekillerin bile onayını aldığı gibi dedikodular piyasada geziyor. Yine bu iddiaları bazı yerel gazetelerin haberleri de güçlendiriyordu. Meğerse bu konuşmaların aslı astarı yokmuş. Önemli kademelerde yer alan bazı isimlerin böyle bir harekattan haberlerinin olmadığı, hatta bu iddiaların adı geçen kişiler tarafından piyasaya sürüldüğü ve bazı yerel gazetelere de parayla manşetten haber yaptırıldığı şeklinde duyumlar var. Neyse bekleyelim görelim bakalım. Kim hangi partiden ilçe başkanı kim belediye başkanı adayı olacak .

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz