Kozan’da 29 bin 800 öğrenci karne aldı

Kozan’da 29 bin 800 öğrenci karne aldı

Evde eğitim gören öğrenciler karne aldı

Evde eğitim gören öğrenciler karne aldı

Kozan’da kitap meclisi etkinliği

Kozan’da kitap meclisi etkinliği

Kozan’da “Sevgide buluşalım” Projesi

Kozan’da “Sevgide buluşalım” Projesi

Kulübedeki 70 güvercin yangında telef oldu

Kulübedeki 70 güvercin yangında telef oldu

Selçuk Cengiz Avukatlık Bürosu Açıldı
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 30 Haziran 2017 - 13:43:44
Selçuk Cengiz Avukatlık Bürosu Açıldı

Avukat Selçuk Cengiz’in avukatlık bürosu düzenlenen görkemli bir törenle açılışı gerçekleşti. Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Sokak No:4/2 adresindeki Selçuk Cengiz Avukatlık Bürosunun açılışına Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın, Kozan Sulama Birliği Başkanı Kadir Sönmez, AK Parti Belediye Meclis […]

Avukat Selçuk Cengiz’in avukatlık bürosu düzenlenen görkemli bir törenle açılışı gerçekleşti.

Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Sokak No:4/2 adresindeki Selçuk Cengiz Avukatlık Bürosunun açılışına Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın, Kozan Sulama Birliği Başkanı Kadir Sönmez, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Ali Tüfekli, Miktad Akçalı, iş adamı Hidayet Uçan, Adana Arıcılar Birliği Başkanı Yunus Kılıçkaya, Kozan Baro Temsilcisi Av. Nebi Ocak ile Kozanlı Avukatlar, iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Adana Baro Temsilcisi Veli Küçük; “Bugün dört meslektaşımız benimde memleketim olmasından gurur duyduğum güzel Kozanımıza el birliği ile işbirliği yaparak birlikte ortak hukuk bürosu açtılar. Selçuk kardeşim artık tecrübe kazandı kendi kanatları ile uçma aşamasına geldi. Biz burada tecrübeli avukatlar olarak genç arkadaşlarımıza bunları öneriyoruz. İşinizi iyi yapın, gerçekten uzmanlaşma yoluna gidin, birlikten güç doğar bunu her zaman tavsiye ediyoruz sağ olsunlar Adana barosunun pırıl pırıl genç ismi Selçuk kardeşimi kutluyorum. Çalışmalarında başarılar ve bol kazançlar diliyorum.” Dedi.

Av. Selçuk Cengiz ise; “Bugünkü açılış programımıza katılımlarından dolayı öncelikle Baro Başkanımıza, Ticaret Odası Başkanımıza, MHP İlçe Başkanımıza, AK Parti İlçe Gençlik Kolu Başkanı ve diğer sayamadığım tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Avukatlık Büromuzun Kozanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından Av. Selçuk Cengiz Avukatlık Bürosunun açılışı açılış kurdelesinin kesilmesi ile gerçekleşti. Av. Cengiz ve yakınları açılışlarına katılan davetliler ile özel olarak ilgilendiler. Program misafirlere sunulan ikramların ardından son buldu.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz