Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanlığı basınla bir araya geldi
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 19 Eylül 2017 - 17:29:34
Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanlığı basınla bir araya geldi

Saadet Partisi Kozan ilçe başkanlığı tarafından basın mensuplarına gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İlçedeki yerel ve ajans muhabirleri ile bir araya gelen Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik ve parti yönetimi basın mensuplarına gündeme yönelik bir takım değerlendirmelerde bulundu. İlçe Başkanı Özçelik; ’12 Şubat 2017 tarihinde partimizin ilçe kongresini gerçekleştirdik, kongre sonrası kolları sıvadık, çalışmalarımıza […]

Saadet Partisi Kozan ilçe başkanlığı tarafından basın mensuplarına gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

İlçedeki yerel ve ajans muhabirleri ile bir araya gelen Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik ve parti yönetimi basın mensuplarına gündeme yönelik bir takım değerlendirmelerde bulundu.

İlçe Başkanı Özçelik; ’12 Şubat 2017 tarihinde partimizin ilçe kongresini gerçekleştirdik, kongre sonrası kolları sıvadık, çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarımız devam ediyor’ dedi.

Toplumsal anlamda barışa katkı sağlayacak olan, milletin kucaklaşmasına vesile olacak olan her konuda yürümeye hazır olduklarını kaydeden Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik; ‘Biz siyaseti ikmal için değil bu milletin geleceği için yapıyoruz.’ Şeklinde konuştu.

Hükümetin dış siyasette sınıfta kaldığını da kaydeden Özçelik, Türkiye’nin Amerika, AB ve İsrail ile anlaşamamasını gayet doğal bulduklarını belirterek batının ve Siyonistlerin yalnızca kendilerini düşündüklerini kaydetti.

Ülkenin ekonomik anlamda sıkıntılar yaşadığını, yurt dışından ithalatın arttığını ve üretimiz azaldığını Kaydeden Özçelik, Ortadoğu’daki kurulması planlanan sözde Kürdistan Devleti düşüncesini de eleştirdi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz