CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Polis vatandaşı dolandırıcılara karşı uyardı
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 14 Mart 2018 - 11:39:12
Polis vatandaşı dolandırıcılara karşı uyardı

Kozan ilçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik büro amirliği ekipleri telefon yoluyla gerçekleştirilen dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları ve esnafı broşür dağıtarak uyardı. Irmak caddesi bankalar civarında ve vatandaşların yoğun olduğu yerlerde vatandaşlara broşür dağıtan polis, bankamatiklere ise uyarıcı broşür yapıştırdı. Broşürde yer alan duyuruda “Polis, Asker, Savcı, Hakim ve kamu görevlisi olmadıkları bu kişilerin dolandırıcı […]

Kozan ilçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik büro amirliği ekipleri telefon yoluyla gerçekleştirilen dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları ve esnafı broşür dağıtarak uyardı.

Irmak caddesi bankalar civarında ve vatandaşların yoğun olduğu yerlerde vatandaşlara broşür dağıtan polis, bankamatiklere ise uyarıcı broşür yapıştırdı.

Broşürde yer alan duyuruda “Polis, Asker, Savcı, Hakim ve kamu görevlisi olmadıkları bu kişilerin dolandırıcı olduklarını unutmayınız.

Bu şahısılar sizleri aradıklarında sizin banka hesaplarınızı ve kimlik bilgilerinizi terör örgütlerinin kullandığını, hesaplarınızın şuanda boşaltılacağı veya hesaplarınıza bloke konulacağı, Terör örgütleri veya devlet tarafından takip edildiğiniz gibi gerekçeler ile kendilerinin vermiş oldukları hesap numaralarına sizin hesabınızda bulunan paraları yatırmanızı ve bu işlemleri hiç kimseye haber vermeden genelde banka içerisine girmeyerek ATM’ler vasıtası ile yapmanızı söylemektedirler.

Unutmayınız sizi telefonla arayarak kendisini polis, savcı, asker olarak tanıtıp bankaya para yatırmanızı veya bir yere para, altın bırakmanızı isteyenlere asla kanmayınız. Telefon görüşmeleri esnasında arka plandan gelen telsiz seslerine ve korku, panik yaratma amaçlı senaryolara katiyen itibar etmeyin. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen hemen 155 Polis İmdat hattını arayın ya da en yakın emniyet birimine müracaat edin” denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz