Kozan’da  Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

Kozan’da Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

Kozan’da  orman yangını

Kozan’da orman yangını

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Özgan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 26 Haziran 2017 - 13:56:01
Özgan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Sivas Belediye başkan yardımcısı Mimar Kazım Özgan Ramazan bayramı nedeniyle bayram mesajı yayınladı. Özgan mesajında ;Kozanlı bir hemşeriniz olarak Büyük bir memnuniyet ve onur duyduğum, Tüm İslam alemiyle birlikte idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nın mutluluğunu duymaktayım. Şu mübarek ramazan ayının bizlere bir hediyesi olan ramazan bayramının ülkemizde oluşan birlik ve beraberlik ortamını daha da üst seviyelere […]

Sivas Belediye başkan yardımcısı Mimar Kazım Özgan Ramazan bayramı nedeniyle bayram mesajı yayınladı.

Özgan mesajında ;Kozanlı bir hemşeriniz olarak Büyük bir memnuniyet ve onur duyduğum, Tüm İslam alemiyle birlikte idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nın mutluluğunu duymaktayım.

Şu mübarek ramazan ayının bizlere bir hediyesi olan ramazan bayramının ülkemizde oluşan birlik ve beraberlik ortamını daha da üst seviyelere taşıması dileğiyle birlik ve beraberliğimizi daim olsun.  Büyüklerin vakur bir şekilde küçükleri sevgiyle,şefkatle kucakladığı, küçüklerinde anne,baba ve diğer aile bireylerine karşı sevgi,saygı çerçevesinde buluştuğu gönüllerin bir olduğu kırgınlıkların ve kalp kırıklıkların giderildiği şeker tadında bir bayram olmasını yüce Allah’tan diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, gerek Kozan’da ve gerekse Kozan dışında yaşayan tüm Kozanlı Hemşehrilerimin, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve ilçemize, barış, huzur ve güven getirmesini diliyor, Ramazan Bayramlarını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz