replika saat uhren replica replicas relojes copieswatches.com replicas de relogios https://fakerolex.is/ gradewatches.com https://www.hublotreplica.is/ replica richard mille perfectwatches

Dolar : Alış : 8.5262 / Satış : 8.5416
Euro : Alış : 10.0976 / Satış : 10.1158
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA37°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Özel Kalepark Hastanesi Koronavirüse Karşı Tedbirlerini Artırdı

05 Mayıs 2020 - 8.491 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Özel Kalepark Hastanesi Koronavirüse Karşı Tedbirlerini Artırdı

Kozan Özel Kalepark Hastanesi tüm dünyada etkisini gösteren covid-19 korona virüs salgınına karşı hem personel hem de hastalarının sağlığı için tedbirlerini artırarak sağlık hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Hastane binasının her bir koridorunda dezenfektan bulunduran, maskesiz hasta ve yakınlarını kabul etmeyen ve hem hastaların hem de personellerin salgın tehlikesi ile karşı karşıya kalmamaları için hastalarını ve yakınlarını kalabalık olarak hastaneye gelmemeleri noktasında uyaran Özel Kalepark Hastanesi’nde tedbir amaçlı olarak ta tüm branşlardaki doktorlara ile beraber dönüşümlü olarak hizmet vermeye kaydedildi.

Öte yandan bölgemizin sevilen doktorlarından Dahiliye Uzmanı Osman Çavuşoğlu’da bu kapsamda dönüşüm kapsamında bir süre izin almış ve ardından Özel Kalepark Hastanesi Dahiliye Polikliniğinde hasta kabulune devam etmeye başladı.

Özel Kalepark Hastanesi Müdürü Devrem Elalsam; “Koronavirüs Salgını nedeniyle gerek hastalarımızın gerek ise personellerimizin sağlığı için tüm tedbirleri aldık. Sağlık Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda hastanemizde tüm hijyenik çalışmalara özen gösteriliyor olup, maskesiz hasta ve yakınlarını hastanemize almıyoruz, bunun yanı sıra hastanemizde sosyal mesafe kurallarının da ihlal edilmemesine özen gösterilmektedir. Yine hem hastalarımızın hem de sağlık çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için hastanemizdeki görevli doktor ve personellerimiz dönüşümlü olarak hastalarımıza hizmet veriyorlar” dedi.

Özel Kalepark Hastanesi’ndeki koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler de hasta ve yakınları tarafından tam not alıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika