Dolar : Alış : 8.3850 / Satış : 8.4001
Euro : Alış : 9.9677 / Satış : 9.9857
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÖZÇELİK: SİZİN DE TEKRAR PARTİMİZE ÜYE OLMANIZI BEKLİYORUZ

22 Eylül 2020 - 1.776 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»ÖZÇELİK: SİZİN DE TEKRAR PARTİMİZE ÜYE OLMANIZI BEKLİYORUZ

Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik AK Parti İlçe başkanı Bilgili’ye çağrı yaptı:  ilçe başkanlığımızı yaptınız sizin de tekrar partimize üye olmanızı bekliyoruz

Bu günlerde, Saadet Partimiz hakkında mahalli basında yazılar yazılmakta, bu neden ile birkaç satır da ben yazayım dedim. 30/08/2020 de AKP ilçe kongresi yapıldı, kongrede ilçe başkanı Yusuf Bilgili; 31 Mart 2019 da Kozan Belediye Başkanlığı seçiminde, Saadet partisine oy verenleri, 2024’teki belediye seçiminde, tekrar kendilerine oy vermeleri çağrısını yaptı.Yusuf Bey’i tebrik ederim, milli görüşte yetiştiği belli, medeni bir şekilde çağrı yapıyor, HDP-PKK-Hain gibi kamplaştırıcı laflar etmedi. Yusuf Bey, Kozanlı hemşehrilerim bize oy verdi, bize oy veren seçmenler, sizin tapunuz altında değil, Saadet Partimize ve şimdiki Belediye Başkanımız Sayın Kazım Özgan Bey’e güvendiler ve bize oy verdiler. Hayırdır başkanım, daha seçime çok zaman var, AKP’den aday mı göstereceksiniz? Acele etme, gün ola harman ola, siyaset çok hızlı değişir, inşallah seçmen bizle buluşacak, aday göster veya gösterme fark etmez, Kozanlı hemşehrilerim bize destek verdi, inşallah vermeye de devam edecekler, siz de bize yabancı değilsiniz, biz de İlçe Başkanı idiniz. Bizim güvenli ve idealist bir parti olduğumuzu biliyorsunuz. Diğer AKP’li kardeşlerimizin bize manevi ve oyları ile destek verdikleri gibi, sizin de tekrar partimize üye olmanızı bekliyoruz, mekanı cennet olsun Erbakan Hocamız ne dedi: Dizinizi başınızı yarma dan gelin, yanlış yapıyorsunuz dedi.ANAP ve DYP’sinin esemesi bile yok, Allahımıza çok şükür 50 yıldır tam teşkilat ile ayaktayız, davamız güçlü şekilde ilerliyor, toplanma yerimiz Saadet Partimizdir, trene almamazlık yapmayız.

Diğer yandan, seçim olalı 1,5 yıl oldu, gözünüz belediyede, neden böyle, hizmet muhalefet de iken de yapılır, Kozan Belediyesi’nde meclis üye çoğunluğu sizde, hayırlı işlerde destek verin de, size teşekkür edelim.Yok biz destek vermeyelim, her öneriye bir bahane bulalım iş yapamaz duruma gelsinler, bu taktik tutmaz, çünkü her şey halkın önünde yapılıyor, sonunda halka gideceğiz, halkımız olanları unutmaz.Devlet Kozan’a bakmıyor, sizler de ipe un seriyorsunuz, olan Kozanlı hemşehrilerime oluyor, yazık, çok yazık.

Hemşehrilerime Sevgi ve saygılar sunarım.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika