CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Neyin reklamı?
  • Ana Sayfa » Tahir Amca
  • 11 Nisan 2018 - 11:56:26
Neyin reklamı?

Kozan halkının gözüne gözüne sokulan bu billboardlar neyin nesi? Neden her yerdeler? Korkarım bu gidişle cami avlusuna bile takılacak.  Bazı kavşaklarda yolun görüş açısını bile zorlayanlar var.  Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan bu billboardların sayısı biraz fazla değil mi? İddialara göre 80 adet olarak açılan ihale sonradan 160 kadar çıkartılarak ciddi bir rakama ulaşmış. […]

Kozan halkının gözüne gözüne sokulan bu billboardlar neyin nesi? Neden her yerdeler? Korkarım bu gidişle cami avlusuna bile takılacak.  Bazı kavşaklarda yolun görüş açısını bile zorlayanlar var.  Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan bu billboardların sayısı biraz fazla değil mi? İddialara göre 80 adet olarak açılan ihale sonradan 160 kadar çıkartılarak ciddi bir rakama ulaşmış. Aslında bu işin yükünü Kozan Belediyesinin çektiği ve işçi maaşlarını ödeyemezken bile düzenli olarak reklam paralarının ödendiği iddia ediliyor.

Hadi tanıtıma ihtiyaç var diyelim ama biraz abartmadınız mı? Zaman zaman yanlış bilgilerle dolu olan billboardların sayısı ve konulduğu yerlerin büyükşehir belediyesi tarafından takibi yapılıyor mu? Böyle kalacak mı? yakında sayısı 500 ü bulacak mı?

Önce bu soruların cevabını bulalım ilerleyen günlerde asıl haberi duyacaksınız.

Kafası karışık olanlar

Kozan belediyesi Taşerona kadro verilme sürecinde sınıfta kaldı. Bakanlık tarafından süre uzatılmasına rağmen kadro geçişi için istenilen şirket kurulup bakanlığa bildirilmedi. Oysa Mart ayı meclisinde belediye meclis üyeleri yeni bir şirket kurulsun ki maaşlar düzenli ödesin bir şaibe olmasın dediler. Tabi meclis üyelerini şirketi denetleme yetkisi olmayınca bu tasarıda sadece yazıda kaldı.

Kozan halkı tarafından çooook iyi bilinen mevcut şirket ile yola devam edilecekmiş.  Ne güzel ben mutlu, sen mutlu, onlar mutlu! İşçi mutlu mu acaba? Kafası gelecek seçimle ilgili karışık mı acaba? Geçmiş alacaklarını alabilecekler mi acaba? İlerde aynı sorunlar olacak mı acaba?  Bazı konularda her seferinde aldatılan meclis üyeleri var mı acaba? Kredi çekilmesi için yetki verdikleri malum şirketi denetleyebilecekler mi acaba?

Not: Olimpik Yüzme Havuzu ve spor tesislerinin 3 yıllık işletme süresi dolmuş. Devir teslimi yapılınca Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilecekmiş. Anlaşılan bu yaz çok sıcak geçecek Kozan’ımıza Hayırlı olsun.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz