Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
MHP Meclis üyesi ile Sözlü arasında tartışma
  • Ana Sayfa » makale
  • 19 Eylül 2017 - 17:42:57
MHP Meclis üyesi ile Sözlü arasında tartışma

Geçtiğimiz günlerde Adana’da yapılan bir toplantıda Kozan Belediye meclis üyeleri ile Adana Büyükşehir belediye başkanı Hüseyin Sözlü arasında sözlü tartışma çıktığı iddia edildi. İddialar o ki Kozan’da meclis üyelerinin vatandaşlara verdiği sözlerin yerine getirilmemesi gösterildi. Hüseyin Sözlü’nün o bıyıkların hakkının vermiyorsun diye seslendiği meclis üyesine Meclis üyesi ise sende belediye başkanlığının hakkını vermiyorsun diye seslendiği […]

Geçtiğimiz günlerde Adana’da yapılan bir toplantıda Kozan Belediye meclis üyeleri ile Adana Büyükşehir belediye başkanı Hüseyin Sözlü arasında sözlü tartışma çıktığı iddia edildi.

İddialar o ki Kozan’da meclis üyelerinin vatandaşlara verdiği sözlerin yerine getirilmemesi gösterildi. Hüseyin Sözlü’nün o bıyıkların hakkının vermiyorsun diye seslendiği meclis üyesine Meclis üyesi ise sende belediye başkanlığının hakkını vermiyorsun diye seslendiği belirtiliyor…Eeee ne diyelim geç bile kaldınız bir birinize düşmenize gerçi Kozan ‘da düştünüz bir birinize şimdi Adana’da orada da  itibar kalmadı.

Sözlü’nün Kozan benim için bitti dediği iddia ediliyor.Ne demek artık Kozan’a  artık gelmeyeceğim demesi Yani artık Büyükşehirden Kozan’a hizmet yok demek mi? Eğer öyleyse Hastane kavşağı onun için mi durdu.Su kesintileri onun için mi?

Diğer hizmetlerin gelmeyişi onun için mi? Vatandaş merak ediyor ….

Size dost görünen düşmanlarınız size gülüyor.Benden söylemesi…

AK Parti’de değişim başladı

AK Parti tabanın sesine kulak vermeye başladı. AK Parti teşkilatlarda yenilenme hareketlerine Adana’da ilk olarak Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinden başladı.

AK Parti Saimbeyli İlçe Başkanlığına Yüksel Topal getirilirken, Tufanbeyli İlçe Başkanlığına ise Kenan Birgin getirildi. Önümüzdeki günlerde diğer ilçeler de değişimlerin süreceği duyumlar arasında.

Akıllı Kavşak Çile kavşağı

Kozan’da geçtiğimiz aylarda yapılması için adım atılan akıllı kavşağın bir türlü yapımına başlanmaması vatandaşlardan gelen şikayetleri artırıyor.

Kavşağın yapılacağı alanın kazılması ile şehrin en işlek kavşağı olan hastane kavşağı adeta bir çile haline geldi.  Özellikle asfaltın kazıldığı alan düşen araçlarda oluşan hasarlar, bölgede oluşan toz hem esnafı hem de bölgeden geçen vatandaşlara sıkıntı oluşturuyor. Vatandaşlardan ve bölgedeki esnaflardan gelen şikayetler bu şekilde yetkililere duyurulur.

Kozan’da su kesintisi

Türkeli mahallesi başta olmak üzere Karacaoğlan, Ağlıboğaz, Tufanpaşa Mahallesi bir kısmı ile Bağlar mahallelerinde iki üç aya yakın bir süredir devam eden su kesintileri vatandaşı çileden çıkarttı. Mahallelerde yaşanan su sıkıntısı nedeniyle vatandaşların büyük sıkıntı çekmeye başladıkları ve yetkililerden sıkıntılarının giderilmesi için kendilerine kulak vermelerini istediler.

Sosyal medya üzerinden serzenişte bulunan mahalle sakinleri dertli mi dertli.Su akmadığı için sıkıntılarının büyük olduğunu söyleyen vatandaşlar çare aramaya başladı.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz