CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Meclis Üyesine Saldırı İddialarına Belediye Başkanı Musa Öztürk’ten Açıklama
 • Ana Sayfa » Asayiş
 • 22 Mayıs 2018 - 16:01:03
Meclis Üyesine Saldırı İddialarına Belediye Başkanı Musa Öztürk’ten Açıklama

Kozan’da geçtiğimiz günlerde belediye olağan üstü meclis toplantısı sonrası iki AK Parti’li belediye meclis üyesine belediye başkanının yakınları olduğu iddia edilen kişiler tarafından sözlü tacize uğrarken bir meclis üyesinin ise darp edildiği iddialarına yönelik Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk basın toplantısı düzenleyerek bir dizi açıklamalarda bulundu. Başkan Öztürk meclis toplantısının olduğu gün meclis üyeleri ile […]

Kozan’da geçtiğimiz günlerde belediye olağan üstü meclis toplantısı sonrası iki AK Parti’li belediye meclis üyesine belediye başkanının yakınları olduğu iddia edilen kişiler tarafından sözlü tacize uğrarken bir meclis üyesinin ise darp edildiği iddialarına yönelik Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk basın toplantısı düzenleyerek bir dizi açıklamalarda bulundu.

Başkan Öztürk meclis toplantısının olduğu gün meclis üyeleri ile bir grup arasında tartışma yaşandığı ve tartışmanın olduğu anda kendisinin meclis salonunda meclis üyeleri ile borçlanma yetkisi maddesi üzerinde görüşme yaptığını kaydetti.

Öztürk MHP’den Kozan Belediye Başkanı olduğu ve 130 bin insanın hakkını temsil ettiğini belirterek büyükşehir yasasını da eleştirdi. Başkan Öztürk belediyenin yeterli ekonomik bütçeye sahip olmadığı, bir takım gelirlerin büyükşehir yasası ile büyükşehir belediyesine aktarıldığı ve bu yüzden belediyenin borcunun 50 trilyonun üzerinde olduğunu ifade etti. Meclis toplantısında beş MHP’li meclis üyesinin taciz edilerek toplantıya getirilmediğini de iddia eden Öztürk meclis üyesine gerçekleşen darp olayından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek “Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı belediyem ve halkım adına özür diliyorum” dedi.

Öztürk “Durmak Yok Yola devam”

Öztürk borçlanma yetkisi ile belediyeye gelecek olan para ile ilçeye yeni bir belediye sarayı kazandırmayı hedeflediklerini, belediyeye yeni iş makinası alacaklarını ve Kozan’a bağlı 88 mahallenin imar planını hazırlayacaklarını ifade etti. Öztürk konuşmalarının sonunda kimse ile arasında bir küslüğün olmadığını, kimseye kırgın ya da dargın olmadığını ve bir Kozanlı olarak Kozan’a hizmet etmek için Kozan Belediye Başkanlığı görevine seçildiğini söyledi. Öztürk konuşmalarının sonunda; “Durmak Yok Yola Devam” dedi.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Anonim
  • 23 Mayıs 2018 - 08:41:15
  • insanları taciz ederek darp ederek bir yere varamazsınız üstelik 15 trilyon olarak aldıgınız belediyeyi ne çabuk 50 trilyon borca ulaştırdınız sanki gelirin bir kısmı büyükşehire gidiyorsa oradan da heryıl tirilyonlar geliyor üstelik mhp iki belediyede gelmemesine imkan yok. ayrıca 4 yıldır yapmadığın belediye binasınımı yapacağın oradada kimi zengin yapacaksın o parayıda kime yamayacaksın. söyle bakalım. ekmeğe zam suya zam sonrada para yok akrabalarının yaptıklarını takip et .yok şöyle yok böyle demeyle olmuyor musa bey.

  • Sema
  • 27 Mayıs 2018 - 01:15:33
  • Kozanın hali berbat.insanlar oy verdiyse çalışmanız kozanı geliştirmeniz gerekiyor

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz