Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meclis Üyesi Oturum Ücretini Almayarak İade Etti

06 Haziran 2019 - 3.026 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Meclis Üyesi Oturum Ücretini Almayarak İade Etti

CHP Kozan Belediye Meclis Üyesi Muhammet Alpaslan Kozan Belediyesi’nin maddi sıkıntı içerisinde bulunduğunu belirterek belediye meclis üyeliğinden almış olduğu ilk oturum ücreti ve huzur hakkı ücretini Kozan Belediyesi’nin hesabına yeniden yatırarak iade etti.

Geçtiğimiz günlerde CHP Kozan Belediye Meclis Üyesi Ertan Karaoğlu’nun belediye meclisi toplantısında gündeme getirdiği ve belediyenin maddi sıkıntı içerisinde olması dolayısıyla meclis üyelerinin almış oldukları oturum ücretlerini belediyeye bağışlaması noktasında öneride bulunmuştu. Öneri Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan tarafından da kabul görmüş ve Haziran ayı meclis toplantısında değerlendirmeye alınacaktı.

Önerinin mecliste değerlendirilmeye alınmasını beklemeyen CHP Kozan Belediye Meclis Üyesi Muhammet Alpaslan Belediye Encümen Meclis üyeliğinden almış olduğu ilk oturum ücreti ve huzur hakkı ücretini Kozan Belediyesinin hesabına yatırarak bağışta bulundu. Alpaslan; “Kozan Belediyesi’nin çekmiş olduğu ekonomik sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Zaten meclis üyesi arkadaşımız Ertan Karaoğlu’da bu konuyu gündeme getirmişti. Bende şahsım olarak ilk oturum ücretimi yeniden Kozan Belediyesi’nin hesabına yatırarak iade ettim” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika