Kozan’da  Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

Kozan’da Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

Kozan’da  orman yangını

Kozan’da orman yangını

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Meclis Üyesi İle Sözlü Arasındaki Tartışma Kime Mal Olacak
  • Ana Sayfa » makale
  • 27 Eylül 2017 - 13:49:34
Meclis Üyesi İle Sözlü Arasındaki Tartışma Kime Mal Olacak

Geçtiğimiz günlerde MHP Adana İl Başkanlığının düzenlediği toplantıda MHP li Kozan Belediye Meclis Üyesi ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı arasında bir sohbet krizi yaşanmış. Bu krizde Büyükşehir Belediye Başkanı meclis üyesini acaba Kozan Belediye Başkanının mı kendisinin üzerine gönderdiği şeklinde göndermede bulunmuş.Peki, bu kriz Kozan’a mal olacak mı? Bilindiği üzere Kozan büyükşehir yasası ile birlikte […]

Geçtiğimiz günlerde MHP Adana İl Başkanlığının düzenlediği toplantıda MHP li Kozan Belediye Meclis Üyesi ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı arasında bir sohbet krizi yaşanmış. Bu krizde Büyükşehir Belediye Başkanı meclis üyesini acaba Kozan Belediye Başkanının mı kendisinin üzerine gönderdiği şeklinde göndermede bulunmuş.Peki, bu kriz Kozan’a mal olacak mı? Bilindiği üzere Kozan büyükşehir yasası ile birlikte hizmetlerin birçoğunu büyükşehir belediyesinden alıyor. Acaba bu kriz büyükşehirden ilçeye gelecek olan hizmetleri etkileyecek mi hep birlikte göreceğiz.

MHP İlçe Teşkilatı ve meclis üyelerinden birlik beraberlik mesajı

MHP Kozan İlçe Başkanlığı tarafından bir akşam yemeği verilmiş. İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen birlik ve beraberlik yemeğine neredeyse MHP meclis üyeleri tam kadro katılmışlar. Hatta stk temsilcileri ve ilçe yönetimi ile tam kadro birlik ve beraberlik mesajı verilmiş. İlçe Başkanı Nihat Atlı ise konuşmasında Kozan’ın ve ülkenin menfaatine olan her türlü etkinliğin yanında olduklarını kaydetmiş.

AK Parti teşkilatlarında bekleyiş sürüyor

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçe başkanlarının belirlenmesinin ardından AK Parti’nin Adana il ve Kozan başta olmak üzere diğer ilçe teşkilatlarında sessiz bekleyiş sürüyor. Acaba ilçe başkanları ve il başkanı değişecek mi kalacak mı? Yine Kozan ilçe başkanının belirlenmesi durumunda belediye başkanı aday adaylarının da ona göre hareket edeceği konuşuluyor.

Kozan’da güvenlik kameraları

Bilindiği üzere Kozan şehir merkezinin birçok ana noktasına güvenlik kameraları yerleştirildi. Bu kameralar sayesinde ilçedeki birçok kaza ve benzer asayiş olaylarının çözümü daha da kolaylaşacak. Kim bilir belki de işlenebilecek suçlarda caydırıcılık (suçu işlemekten vazgeçme) olasılığı bile oluşturabilecek. Güzel bir hizmet. Emeği geçen tüm kurum ve kuruluşların ellerine sağlık.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz