Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Makam aracı engelli çiftin gelin arabası oldu
Makam aracı engelli çiftin gelin arabası oldu

Kozan  Belediye Başkanı Musa Öztürk, makam aracını, fiziksel engelli çiftin düğününde gelin arabası olarak tahsis etti. Evlilik kararı alan Bayram Keskin ve Sümeyye Baysu çifti, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e düğün davetiyesi vererek, makam aracının gelin arabası olması isteğinde bulundu. Çiftin talebini geri çevirmeyen Belediye Başkanı Öztürk, 01 JP 637 plakalı makam aracını gelin arabası […]

Kozan  Belediye Başkanı Musa Öztürk, makam aracını, fiziksel engelli çiftin düğününde gelin arabası olarak tahsis etti.

Evlilik kararı alan Bayram Keskin ve Sümeyye Baysu çifti, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e düğün davetiyesi vererek, makam aracının gelin arabası olması isteğinde bulundu.

Çiftin talebini geri çevirmeyen Belediye Başkanı Öztürk, 01 JP 637 plakalı makam aracını gelin arabası olarak tahsis edip, düğün masraflarını da karşıladı.

Düğün günü makam aracı süslenerek, gelin ve damadın bulunduğu Kozan Belediyesi Hayat Boyu Eğitim Merkezine getirildi.

Burada araca binen çift konvoy eşliğinde düğün evine gitti.

Belediye Başkanı Öztürk’e teşekkür eden damat Bayram Keskin, yaklaşık beş yıldır Sümeyye Baysu ile birlikte olduğunu söyledi. Keskin, “Başkandan yardım istedik, sağ olsun o da bizi kırmadı. Yardım elini uzattı ve makam aracını gelin arabası olarak tahsis etti.” dedi.

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Duru da Başkan Musa Öztürk’ün talimatıyla gençlerin hayallerini gerçekleştirerek, onlara destek olduklarını kaydetti.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz