Kozan İlçe Jandarma Komutanlığında yangın

Kozan İlçe Jandarma Komutanlığında yangın

Kozan mazbatasını aldı

Kozan mazbatasını aldı

Okul Çevresinde Havaya Ateş Eden İki Kişi Gözaltına Alındı

Okul Çevresinde Havaya Ateş Eden İki Kişi Gözaltına Alındı

Adana’da kayıp şahıs Ormanda bulundu

Adana’da kayıp şahıs Ormanda bulundu

Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı

Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı

Mahmutlu Mahallesinde Kentsel Dönüşüm
Mahmutlu Mahallesinde Kentsel Dönüşüm

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk belediye başkanlığına seçildiği günden kısa süre sonra Mahmutlu Mahallesinde mini bir referandum gerçekleştirmiş ve mahalle halkının sandıktan kentsel dönüşüme hayır oyu çıkmasıyla Başkan Öztürk; “Kimsenin gül bahçesine izinsiz girmeyiz” demiş ve halkın kararı doğrultusunda hareket edeceklerini belirtmişti. Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar doğrultusunda Mahmutlu Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti belediyeye ait […]

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk belediye başkanlığına seçildiği günden kısa süre sonra Mahmutlu Mahallesinde mini bir referandum gerçekleştirmiş ve mahalle halkının sandıktan kentsel dönüşüme hayır oyu çıkmasıyla Başkan Öztürk; “Kimsenin gül bahçesine izinsiz girmeyiz” demiş ve halkın kararı doğrultusunda hareket edeceklerini belirtmişti. Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar doğrultusunda Mahmutlu Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti belediyeye ait olan ada ve parsellerde toplu konut engelinin önünün açılması için bazı düzenlemeler yapılmış. Yani belediyeye ait ada ve parseldeki araziler toplu konut yapılabilecek hale getirilmiş. Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

CHP’de Kozan’da olağan kongre hareketliliği

CHP Kozan İlçe Başkanlığı olağan kongresi öncesi Mahallelerde sandıkları koyarak delege tespit çalışmalarını tamamlandığı öğrenildi. Mevcut Başkan Erkan Karaoğlu ise parti içinde sevilen bir isim olduğu biliniyor. Hatta Karaoğlu’nun CHP Kozan İlçe Başkanlığına geldiği günden bugüne CHP Kozan İlçe Teşkilatında önemli adımların atıldığı, partinin bayrağı bir adım öne taşıdığı ve seçimlerde oylarını yavaş yavaş yükseltmeye başladığı da göze çarpanlar arasında.

Başkan Öztürk’ün en sevdiği ekip Özgan’ın ekibi

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün en sevdiği ekibin önceki dönem Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın ekibi olduğunu söylesem kimse inanmaz herhalde. Ama doğru. Geçtiğimiz günlerde Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk yerel yönetimler tarafından belediyeye gönderilen çöp aracının tanıtım toplantısında en sevdiği ekibin temizlik ekibi olduğunu, birlikte Kozan’ı tertemiz edeceklerini, belediyenin en çalışkan ve en azimli ekibinin başında temizlik biriminin yer aldığını söylemiş. Doğrudur. Peki bu temizlik ekibi kimlerden oluşuyor dersiniz? Yerel seçimler sonrası sandıktan az bir farkla seçimi kaybeden önceki dönem belediye başkanı Kazım Özgan’ın ekibi dersem inanır mısınız? Doğrudur doğru, çünkü o ekibin içinde yer alan bir çok insan cezalı ekipti yani Kazım Özgan zamanında belediyenin belirli kademelerinde yer alan ancak seçim sonrası temizlik işlerine sürgün edilen personellerden oluşan ekip belediye temizlik ekibi. Helal olsun Temizlik ekibine belediyenin en çok çalışan ekibi olduğunu Belediye Başkanı Musa Öztürk’e bile göstermişler tebrikler.

Kuş ve Pencere Kuşu…

Belediye Başkanı Musa Öztürk bir açılış programında kendilerinin de bir sabrı olduğunu bazı gizli kahramanların bazı kişilerin kalemlerini satın aldığını ve kendisi ve ekibi hakkında asılsız dedikodu haberi yapanların olduğunu söylemiş. Tabi başkanın bahsettiği söz konusu haberini yapan kuş ta pencereden Başkanını izliyormuş çünkü korkusundan toplantıya yaklaşamamış ancak küçük kuşlarını oraya göndermiş. Peki ya toplantı sonunda bu pencere kuşunun söylediğini duysanız ne dersiniz; “Vallahi başkan bize söylemedi. Başkan orada Tahir Amca’yı kastetti” e bu kadarına da pes artık. Yüzünüze tükürseler herhalde yağmur yağdı diyeceksiniz.

 

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • ASLANPAŞA MAH…
  • 13 Ekim 2017 - 02:55:17
  • BU mahallede komple gitmeli özellikle mezarlıktan yukarı. kentsel dönüşüm şart…

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz