Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozanlı esnaftan milli ekonomiye destek
  • Ana Sayfa » Ekonomi
  • 26 Ekim 2018 - 10:31:07
Kozanlı esnaftan milli ekonomiye destek

Kozan’da dört yılı aşkın bir süredir bayan ayakkabı, çanta ve aksesuar sektöründe hizmet veren HS Ayakkabı ve Çanta’nın sahibi Halil Gönen milli ekonomiye destek amacıyla ürünlerinde indirime gitti, Gönen kendisi gibi tüm esnaf arkadaşlarını da indirime ve Milli Ekonomiye Destek programına davet etti. HS Ayakkabı işletmecisi Halil Gönen tüm ürünlerinde dövizdeki dalgalanmadan önce fiyat üzerinden […]

Kozan’da dört yılı aşkın bir süredir bayan ayakkabı, çanta ve aksesuar sektöründe hizmet veren HS Ayakkabı ve Çanta’nın sahibi Halil Gönen milli ekonomiye destek amacıyla ürünlerinde indirime gitti, Gönen kendisi gibi tüm esnaf arkadaşlarını da indirime ve Milli Ekonomiye Destek programına davet etti.

HS Ayakkabı işletmecisi Halil Gönen tüm ürünlerinde dövizdeki dalgalanmadan önce fiyat üzerinden değerlendirdiğini, yüzde on indirimin müşteriyi oyuna getirilerek önce zam sonra indirim şeklinde değil de tamamen zam yapmadan ürünlerinde yüzde on indirime gittiğini kaydetti.

Devletin” Milli Ekonomiye Destek” programı kapsamında devletimin yanındayım diyen Gönen tüm ürünlerinde yüzde on indirime gittiğini, bu indirimin bir örnek olması gerektiğini ve tüm esnafları da indirime davet ettiğini kaydetti. Gönen Kozan’daki tüm esnaf arkadaşlarının indirime giderek bölge ekonomisinin bir nebze de olsa canlanmasına katkı sağlanması gerektiğini kaydetti.

Şıh Efendi Bulvarı Üzerinde hizmet veren Gönen indirimli fiyatlardan yararlanmak isteyen tüm hemşerilerini de işyerine beklediğini belirtti.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz