Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan’ın Yerli Firması Şanlı Doğalgaz Açıldı

18 Ekim 2019 - 2.447 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Kozan’ın Yerli Firması Şanlı Doğalgaz Açıldı

Kozan’ın doğalgaz ile buluşmasına sayılı günler kala doğalgaz sektöründe hizmet veren firmalara bir yenisi daha eklendi. Konusunda uzman makine mühendisi Harun Şanlı’nın işletmeciliğini yapmış olduğu Şanlı Mühendislik Doğalgaz Tufanpaşa Mahallesi İmamhatip Sokak No:13 adresinde hizmet vermeye başladı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar doğalgaz sektöründe hizmet veren Kozan’ın evladı Harun Şanlı kendi memleketinde firması olan Şanlı Mühendislik ile doğalgaz sektöründe hemşerilerine hizmet vermeye başladı.

Doğalgaz sektöründe en önemli önceliğin güvenilir ve satış sonrası müşteri memnuniyeti olduğunu dile getiren Şanlı Mühendislik firması sahibi Harun Şanlı; “Öncelikle Kozan’ın çocuğuyum hani genelde Kozan’a doğalgaz geliyormuş dışarıdan firmalar geliyor şeklinde hemşerilerimin anımsamamasını istiyorum. Tavşantepe Mahallesinin evladıyım. Yakın Doğu Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar doğalgaz ve kalorifer sektöründe hizmet verdim. Yani kısacası okuduğum ve eğitimini aldığım işi yaptım. Malum olduğu üzere Kozan’ımıza önümüzdeki aydan itibaren doğalgaz verilmesi planlanıyor. Bizde Kozan’ın öz evladı olarak kendi işyerimizi kendi memleketimize açtık ve hemşerilerimize kaliteli ve konusunda uzman ekibimizle hizmet vermek için buradayız.” Dedi.

Şanlı; “Önceliğimiz doğalgaz ardından makine tasarım imalatı ve solar panel üzerine hizmet vermeyi planlıyoruz ancak şuan doğalgaz sektöründe hizmet vermeye başladık. Şanlı Mühendislik olarak deneyimli kadromuzla doğalgaz iç tesisat, kolon tesisatı, endüstriyel tesisat, merkezi sistem doğalgaz, mekanik tesisat, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı, kat kaloriferi, soğutma tesisatı, solar panel uygulamaları, makine tasarım ve imalatının yanı sıra proje,  proje mühendislik taahhüt işlerini de itina ile yapıyoruz. Ayrıca dünya markası doğalgaz sektöründe güvenilir markalar olan Buderus, Daıkın, ECA, VIESSMANN, Aırfel, Demirdöküm, Arıston, Alarko, Warmhaus, Bosch ve baymak gibi her bütçeye uygun garantili kombilerinde satış ve montajını yapıyoruz.” Diye kaydetti.

Evlerine doğalgaz tesisatı döşettirmek isteyen hemşerilerinin işi bilen kişilere bu işi yaptırmalarını tavsiyesinde bulunan Makine Mühendisi Harun Şanlı; “Biz bu işin eğitimini aldık ve yıllardır kendi mesleğimizi yapıyoruz. Kısacası bu işte gerekli tecrübe ve deneyime sahibiz. Ayrıca doğalgaz kömüre oranla enerji değeri 5 kata kadar daha yüksek bir yakıttır. Yine evine ayda bir defa mutfak tüpü alarak 100 liranın üzerinde tüp masrafı yapan bir aile tüpte kullandığı aynı gazı doğalgazda evine 15 Türk Lirasına mal edecektir. Aynı zamanda doğalgaz kömür gibi çevreyi de kirletmemektedir.” Şeklinde konuştu.

Şanlı Mühendislik işletmecisi Makine Mühendisi Harun Şanlı; “Şanlı Doğalgaz olarak kaynakçılarımız ve su tesisatçı ekibimizle hazırız. Bir binayı iki üç gün içerinde doğalgaz tesisatı döşenmiş olarak teslim edebiliyoruz. Ayrıca Şanlı Mühendislik olarak çektiğimiz tüm tesisatlara iki yıl kendi firmamız olarak garanti veriyoruz. Yaptığımız malzemelerde firmaların kendi bünyesinde yirmi yıla kadar garantisi bulunmaktadır. Şanlı Mühendislik olarak bizim diğer doğalgaz firmalarından farkımız deneyimimiz, tecrübemiz, bizzat sahada ve proje alanında yer almamız ve Kozan’ın yerli firması olmamızdır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isteyen veya tesisat döşenmeden önce binalarına ücretsiz keşif yaptırmak isteyen hemşerilerimiz Tufanpaşa Mahallesi İmamhatip Sokak No: 13 adresindeki teşhir salonumuza uğrayarak veya 0545 511 66 47 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirler” şeklinde konuşmalarına son verdi. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika