CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan’ın 51. Eczanesi Ateş Eczanesi oldu
  • Ana Sayfa » Sağlık
  • 17 Ekim 2017 - 15:37:48
Kozan’ın 51. Eczanesi Ateş Eczanesi oldu

İşletmeciliğini emekli çevre sağlık memuru Zeki Ateş ve Adliye Yazı İşlerinden emekli Emine Ateş’ın kızı Fatma Ateş’in yapmış olduğu Kozan’ın 51. Eczanesi olan Ateş Eczanesi Şevkiye Mahallesi Remzi Oğuz Arık Bulvarı 7 Nolu Sağlık Ocağı yanındaki yerinde düzenlenen görkemli bir törenle açılışı gerçekleşti. Eczane sahibi Fatma Ateş ve ailesinin tüm konuklar ile özel olarak ilgilendiği […]

İşletmeciliğini emekli çevre sağlık memuru Zeki Ateş ve Adliye Yazı İşlerinden emekli Emine Ateş’ın kızı Fatma Ateş’in yapmış olduğu Kozan’ın 51. Eczanesi olan Ateş Eczanesi Şevkiye Mahallesi Remzi Oğuz Arık Bulvarı 7 Nolu Sağlık Ocağı yanındaki yerinde düzenlenen görkemli bir törenle açılışı gerçekleşti.

Eczane sahibi Fatma Ateş ve ailesinin tüm konuklar ile özel olarak ilgilendiği eczanenin açılışı Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ile Adana Eczacılar Odası Sekreteri Ö. Mürsel Yalbuzdağ,  Adana Eczacılar Odası Kozan Temsilcisi Ecz. Serdar Gezer, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ender Çulhacı, MHP eski ilçe başkanlarından Mehmet Sevgili, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, eski belediye başkanlarından Ecz. Mehmet Açıkgöz ile Kozanlı eczacılar ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Kozan’da ilk açılışını gerçekleştiren Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam; “Artık eczane açmak kolay değil. Bundan sonra her mezun olan istediği gibi eczane açamıyor. Fatma Ateş kardeşimiz mezuniyet tarihi itibarıyla bu hakka sahip. Bugünde kendisinin eczanesini açıyoruz. Eczanemizin sahiplerine ve Kozanımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Adana Eczacılar Odası Sekreteri Yalbuzdağ eczane sahibi Fatma Ateş’e ve Kozan’a ilçenin 51. Eczanesi olan Ateş Eczanesi’nin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Eczacı Fatma Ateş ile ailesi ve Ateş Eczanesi çalışanları da açılışa katılanlara teşekkür ettiler.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz