Dolar : Alış : 5.3504 / Satış : 5.3600
Euro : Alış : 6.0839 / Satış : 6.0949
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA15°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 540 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan’da ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği

29 Kasım 2017 - 434 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Kozan’da ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Kozan Orman İşletme Müdürlüğü Acar yayla Şefliği Eski Mantaş Mahallesi Yel değirmeni Mevkiinde  ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe Orman İşletme Müdürü Veysel Önen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Okul Müdürleri, Orman İşletme Müdürlüğü personelleri ve Öğretmenler katıldı.

Orman İşletme Müdürü Veysel Önen dikilen fidanların hem çevreye hem de Doğaya faydasının olacağını, bunun da öğretmenler adına yapılmasının ayrıca önemli ve güzel olduğunu söyledi.

Önen “ Ağaçlar doğanın can damarları olduğu gibi, toplumun can damarları da öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz bizler için çok değerlidir. Fidanlarla birlikte bir neslin daha yetişeceğini vurgulayan ÖNEN, ”Fidanlarımız büyüdükçe evlatlarımız ’da büyüyecek bizlerin yerine geçecekler. Onlarda birer fidandır. Biz nasıl yetiştirirsek öyle büyüyecekler. Öğretmenlerimiz geleceğimizin mimarları, bizleri ve evlatlarımızı yetiştiren değerli öğretmenlerimiz hiç kuşkusuz ki her türlü saygıyı hak ediyor. Bu vesile ile Öğretmenlerimize bir kez daha buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”dedi.

Yapılan konuşmanın ardından fidan dikimi etkinliği alanında bulunan Milli Eğitim Müdürü, Okul Müdürleri öğretmenlerle birlikte Kozanda görev yapan 1835 Öğretmen adına 1835 adet fidan toprakla buluşturuldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika