Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan’da ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 29 Kasım 2017 - 12:30:16
Kozan’da ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Kozan Orman İşletme Müdürlüğü Acar yayla Şefliği Eski Mantaş Mahallesi Yel değirmeni Mevkiinde  ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Orman İşletme Müdürü Veysel Önen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Okul Müdürleri, Orman İşletme Müdürlüğü personelleri ve Öğretmenler katıldı. Orman İşletme Müdürü Veysel Önen dikilen fidanların hem çevreye […]

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Kozan Orman İşletme Müdürlüğü Acar yayla Şefliği Eski Mantaş Mahallesi Yel değirmeni Mevkiinde  ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi Etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe Orman İşletme Müdürü Veysel Önen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Okul Müdürleri, Orman İşletme Müdürlüğü personelleri ve Öğretmenler katıldı.

Orman İşletme Müdürü Veysel Önen dikilen fidanların hem çevreye hem de Doğaya faydasının olacağını, bunun da öğretmenler adına yapılmasının ayrıca önemli ve güzel olduğunu söyledi.

Önen “ Ağaçlar doğanın can damarları olduğu gibi, toplumun can damarları da öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz bizler için çok değerlidir. Fidanlarla birlikte bir neslin daha yetişeceğini vurgulayan ÖNEN, ”Fidanlarımız büyüdükçe evlatlarımız ’da büyüyecek bizlerin yerine geçecekler. Onlarda birer fidandır. Biz nasıl yetiştirirsek öyle büyüyecekler. Öğretmenlerimiz geleceğimizin mimarları, bizleri ve evlatlarımızı yetiştiren değerli öğretmenlerimiz hiç kuşkusuz ki her türlü saygıyı hak ediyor. Bu vesile ile Öğretmenlerimize bir kez daha buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”dedi.

Yapılan konuşmanın ardından fidan dikimi etkinliği alanında bulunan Milli Eğitim Müdürü, Okul Müdürleri öğretmenlerle birlikte Kozanda görev yapan 1835 Öğretmen adına 1835 adet fidan toprakla buluşturuldu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz