Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Vefa Sen’den Afrin Zeytin Dalı Harekatına Destek
 • Ana Sayfa » Eğitim
 • 6 Mart 2018 - 18:30:48
Kozan Vefa Sen’den Afrin Zeytin Dalı Harekatına Destek

Vefa Sen Kozan İlçe Teşkilatının organizasyonu ile ilçedeki cami imamlarından oluşan bir grup Afrin’deki Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçiklerimize destek vermek amacı ile Kilis Öncüpınar sınır kapısına gittiler. Vefa Sen Genel Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ve beraberindeki imamlardan oluşan kalabalık heyet ilk olarak Kozan İlçe Müftülüğü önünde toplandılar. Buradan Kilis İl Müftülüğüne hareket eden heyet […]

Vefa Sen Kozan İlçe Teşkilatının organizasyonu ile ilçedeki cami imamlarından oluşan bir grup Afrin’deki Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçiklerimize destek vermek amacı ile Kilis Öncüpınar sınır kapısına gittiler.

Vefa Sen Genel Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan ve beraberindeki imamlardan oluşan kalabalık heyet ilk olarak Kozan İlçe Müftülüğü önünde toplandılar. Buradan Kilis İl Müftülüğüne hareket eden heyet Kilis İl Müftü Yardımcısı Mehmet Çoban öncülüğünde geçtiğimiz Ocak ayında terör saldırısına maruz kalan ve iki şehit verdiğimiz Çalık Camii’ni ziyaret ederek burada şehitlerimizin ruhuna dua ettiler.

Kaplan ve beraberindeki heyet daha sonra Öncüpınar Sınır Kapısı ve çevresindeki aşevini ve mülteci kampını ziyaret ettiler. Daha sonra yol boyundaki karakolları ziyaret ederek askerlerimize manevi destekte bulunarak okunan fetih sürelerinin duasını yaptılar.

Ziyaret sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan Vefa Sen Genel Teşkilat Başkanı Yusuf Kaplan; “ Kilis’teki Türkiye Diyanet Vakfı’nın aşevi ziyaretinde kamplarda kalan Türkmen Kardeşlerimizin gıda ihtiyaçları aşevi tarafından karşılandığını gördük. Burada günlük 15 bin Türkmen kardeşimize sıcak yemek ve elli bin ekmek sunuluyor. Kilis İl Müftümüz ve Müftü Yardımcılarımızın Kozan halkımıza selamları var. Bizlerden bölgedeki aşevine kuru gıda yardımı isteğinde bulundular. Bizlerde yardımsever Kozanlı hemşerilerimizin ileriki günlerde başlatacağımız  Türkmen kardeşlerimize yardım kampanyasına destek vereceklerine inancımız sonsuzdur.” Dedi.

 

 

 

 

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • JaySaul
  • 11 Mart 2018 - 23:04:27
  • HArika bir yazı.. Teşekkürler..

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz