Dolar : Alış : 8.5604 / Satış : 8.5758
Euro : Alış : 10.0896 / Satış : 10.1077
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan Ticaret Odası’ndan İftar Programı

11 Haziran 2017 - 1.926 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Kozan Ticaret Odası’ndan İftar Programı

Kozan Ticaret Odası Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi. Programda Kozan’ın vergi rekortmeni iş adamlarına plaket takdiminde bulunuldu.

Kozan protokolü, iş adamları, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, oda üyeleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programı öncesi konuşan Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir; “ İftar vesilesi ile amacımız Kozan Ticaret Odası camiası olarak tek yürek aile gibi bir arada olabilmek. Gücümüz yettiğince Kozan’ımıza hizmet noktasında yönetimimiz ve meclis üyelerimizle sizlerle her zaman birlikteyiz.” dedi.

Kozan Kaymakamı Avni Oral; “Birliğin ve beraberliğin olduğu yerde de gücün ve elbette ki ondan gelen sinerjinin de fazla olacağını ifade edebiliriz. Ticaret Odamızın düzenlemiş olduğu bu iftar yemeğinde de ilçemizin birçok kesiminden gelen çok değerli iş adamlarımız, esnaflarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile bu sofrada bir araya geldik. Dolayısıyla buradaki birlik ve beraberlik dolayısıyla Kozan’ın da gücünü ortaya koymuş oluyor. İçinde bulunduğumuz bu mübarek ayda yine Sevgili Peygamberimizin hadisi şerifinde ifade ettiği gibi sizle paylaşmak istediğim şudur ki “Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır” dolayısıyla ne kadar çok bir araya gelirsek birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirirsek o kadar güçlü olacağımızı ifade etmek istiyorum. Bu toplantılar ve bu iftar programları da bunlara vesile olan özel toplantılardır. Bu vesile ile organizasyonun yapılmasında emeği geçen Ticaret Odamızın Değerli Başkanına ve yönetim kuruluna ayrı ayrı teşekkür ediyor ve kutluyorum.” Şeklinde konuştu.

AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı; “ Gerçekten bir ekonomist olarak ömrüm bu memlekette istihdam yaratmak, yatırım yapanların yanında olmak ve bu ülkenin büyümesi adına gece gündüz mücadele vermekle geçti. Yaklaşık 24-25 yıllık meslek hayatımda hep yatırımcılarla kol kola acaba nasıl bu memlekette bir işçi daha fazla çalıştırabiliriz diye kaygı güden bir kardeşinizim. Bugün Kozan’da hem sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri hem Sayın Kaymakamımız, hem Organize Sanayimizin Müdürü, Ticaret Odamızın Başkanı, Belediye Başkanımız Borsa Başkanımız ve kimle konuştuysak aman Kozan’a nasıl bir yatırımcı getirebilir, nasıl katkı sağlarız hepimizin derdi bu. Bu birlik ve beraberliğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bize düşen tabiki bürokraside tıkandıkları yerde yanlarında olmak. O anlamda da gönül rahatlığı ile diyoruz ki ne zaman nerde bir şeye ihtiyacınız varsa yanınızdayız.” dedi.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk; “Sizlerin seçtiği bir belediye başkanı olarak hangi konuda ne istiyorsa esnaf müteahhit hepsine hazır ve nazırız. Onun için bol miktarda yatırım yapan insanların önünü açmak için hazır ve nazır bekliyoruz. İnşallah bu işlerde hepiniz muvaffak olacaksınız ki yükümüz devletten azalacak. Bir memlekette ekonomi, iktisadi teşebbüsler yoksa o memleketin sonu gelmiştir çivisi çıkmıştır. Onun için burada işveren olsun emekçi olsun kapımız sonuna kadar açık, netice olarak bu arkadaşlar Kozan’a istihdam, iş kazandıracaklar dolayısıyla da devletin yükümlülüğü azalacaktır.” diye kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından Kozan’ın vergi rekortmenleri sırasıyla Yusuf Baysal Şirketler Gurubu adına yönetim kurulu başkanı Hilmi Baysal, Yılancıoğlu Tarım adına Hasan Yılancıoğlu,  Kozan Öğretmenevi adına Öğretmen Evi Müdürü Zekai Kaya, iş adamı Ahmet Atıcı, İsmail Gökoluk Adına iş adamı Özgür Ataş, Göknur Aş. adına şirket Müdürü Hasan Dönmez, Binboğa Bal Kooperatifi adına Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız, Anavarza Bal Adına Ercan Arı, iş adamı Mehmet Gelebek ve Özgöçerler Süt adına Eyüp Göçer’e plaketleri takdim edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika