Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan Sağlıklı Hayat Merkezi’nden Ücretsiz Sağlık Hizmetleri

29 Temmuz 2019 - 7.008 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Kozan Sağlıklı Hayat Merkezi’nden Ücretsiz Sağlık Hizmetleri

Kozan İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Kozan Sağlıklı Hayat Merkezi çok sayıda birimi ile tüm vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor.   

Kozan İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kozan Sağlıklı Hayat Merkezi’nde Diyetisyen, Fizyoterapi, Psikolog, Çocuk Gelişimci Danışmanlık, Kanser Tarama Birimi, Mamografi Çekimi, Üreme Sağlığı Birimi, Ağız ve Diş Sağlığı Birimi, Gebe Eğitim Sınıfı, Okul Sağlığı Birimi, Evlilik Öncesi ve Sonrası Danışmanlık Birimi (Talasemi Testi) ve Sigara Bırakma Birimleri olarak tüm vatandaşlara sosyal güvence kaydına bakılmaksızın hizmet veriyor.

  Kozan Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesine bu yıl Çocuk Gelişimci Ali Yiğit ve Enise Dağlı, Piskolog Şükran Doğan ve Fizyoterapist Zehra Güneş’in du dönem göreve başladığı merkezde hafta içi her gün sabah saat: 08:00 ile akşam 17:00’a kadar tüm vatandaşlara hizmet verdiği öğrenildi.

  Öte yandan Kozan Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne başvuran hastaların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmasının yeterliği olduğu ve herhangi bir sosyal güvence şartı aranmadığı da kaydedildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika