Kozan’da  Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

Kozan’da Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

Kozan’da  orman yangını

Kozan’da orman yangını

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Kent Konseyi’nden 8 maddelik talep
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 14 Haziran 2017 - 14:58:41
Kozan Kent Konseyi’nden 8 maddelik talep

Kozan Kent Konseyi tarafından ilçenin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınması ve bölge halkının feraha ulaşabilmesi için hazırlanan sekiz maddelik talep listesi basın mensupları ile paylaşıldı. Kaymaz Kozan’ın ekonomik ve sosyal yapısına büyük katkı sağlayacaklarını düşündükleri sekiz maddelik bir talep listesi hazırladıklarını ve bu isteklerinin yerine getirilmesi için bölge milletvekillerinden ve yetkililerden talepte bulunduklarını kaydetti. Kaymaz […]

Kozan Kent Konseyi tarafından ilçenin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınması ve bölge halkının feraha ulaşabilmesi için hazırlanan sekiz maddelik talep listesi basın mensupları ile paylaşıldı.

Kaymaz Kozan’ın ekonomik ve sosyal yapısına büyük katkı sağlayacaklarını düşündükleri sekiz maddelik bir talep listesi hazırladıklarını ve bu isteklerinin yerine getirilmesi için bölge milletvekillerinden ve yetkililerden talepte bulunduklarını kaydetti. Kaymaz yaptığı açıklamada, “İlçemizde ekonomik ve sosyal yapıya büyük ölçüde katkı sağlayacağını düşündüğümüz ve noksanlığını gözlemlediğimiz, yapıldığında ilçe gelişimine ve refahına büyük etkisi olacağı muhakkak olan isteklerimiz sırasıyla Kozan adıyla bir il kurulması, işletme fakültesi binasının acil yapılması, doğalgaz hattının Kozan’a bağlanması, Anavarza Antik Kenti kazılarına bütçe artırılması, Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nin Kozan’da açılması, Hizmet içi Eğitim Enstitüsünün açılması, Kozan’a huzurevi yapılması, Kozan Mansurlu -Yahyalı yolunun açılması ve Kozan’ın kalkınmada öncelikli ilçe statüsünden özel teşvik kapsamına alınmasıdır.

 İlçemiz ekonomik yönden tarıma bağlı bir yapıya sahiptir. Halk geçimini tarımdan sağlamaktadır ancak son yıllarda gerek dünyadaki konjonktür el değişimlerinden, gerek iklimsel değişikliklerden gerekse ürün ve girdi fiyatlarının dengesizliklerinden dolayı gerekli gelir elde edilememekte ilçe halkı ekonomik yönden ve dolayısıyla sosyal yönden gerekli şekilde gelişimini sağlayamamaktadır. İşte bundan dolayıdır ki Kozan Kent Konseyi olarak çalışmalar ve incelemeler yaparak 8 maddeden oluşan Kozan’daki noksanlarımızı tespit ettik ve yapılması konusunda bölgemiz milletvekillerinden ve yetkililerinden yardım ve destek bekliyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz