Kozan’da  Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

Kozan’da Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

Kozan’da  orman yangını

Kozan’da orman yangını

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı
  • Ana Sayfa » Ekonomi
  • 28 Temmuz 2017 - 19:50:20
Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı

Kozan Kent Konseyi 3. Seçimli genel kurulu gerçekleşti. Mevcut Başkan Ömer Faruk Kaymaz yeniden Başkan oldu. Kozan Kent Konseyi Başkanlığı 3. Seçimli genel kurulu Millet Bahçesi Kültür Salonunda gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurul toplantısı Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz’ın açılış konuşması ile devam etti. Kent Konseyi Başkanı […]

Kozan Kent Konseyi 3. Seçimli genel kurulu gerçekleşti. Mevcut Başkan Ömer Faruk Kaymaz yeniden Başkan oldu.

Kozan Kent Konseyi Başkanlığı 3. Seçimli genel kurulu Millet Bahçesi Kültür Salonunda gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurul toplantısı Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz’ın açılış konuşması ile devam etti.

Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz; “Kozan Kent Konseyi olarak üç yıllık sürecimizde imkânsızlıklar içerisinde birçok şeyler yaptık. Tabiki şahsım adına konuşmak istiyorum yaptıklarımız yapmak istediklerimizin binde biridir. Gerçekten bu göreve geldiğimde kafamdan o kadar çok şeyler geçiyordu ki Kozan’a çok iyi eserler bırakırız diye düşünerek gelmiştim. Ama düşündüğümüz gibi olmadı. Elimizde ne varsa onunla yetinmeye çalıştık. Kozan Kent Konseyi olarak tüzüğümüzü oluşturduk. Tüzüğümüzün kapalı oylama sistemi ile yapılmasına karar vermiştik ancak genel kurul açık usül yapılmasını istedi. Tabiki herkes Kozan Kent Konseyi Başkanlığına aday olabilir. Teklif varsa hiç çekinmeden söyleyebilirler. Ben aslında Kozan Kent Konseyi Başkanlığını bırakmayı düşünüyordum. Hatta birçok arkadaşımla vedalaşmıştım bile. Yürütmedeki arkadaşlarımla da oturduk konuştuk. Ama tekrar Kent Konseyi başkanlığı görevi çok ısrar edildi. Arkadaşlarım bana üç yılı geçirdik iki yıl kaldı, başladığımız bir işi yarıda bırakmayalım demeleri üzerine yeniden Kozan Kent Konseyi Başkanlığına aday oldum” dedi.

Kaymaz; “Kozan Kent Konseyindeki arkadaşlarım büyük emekler sarf ettiler. Birçok arkadaşımız işini gücünü bırakarak kent konseyindeki görevlerini yerine getirdiler. Amacımız Kozan’a hizmet. Bu zorluklar içerisinde hizmet etmeye çalıştık. Ama ne yapalım elimizdeki imkânlar doğrultusunda hareket ettik. Kozan Kent Konseyi olarak yaşamış olduğumuz sorunları sayın belediye başkanımıza ilettim ve kendisi bundan sonra bir sorun olduğunda direk kendisini arayabileceğimi söyledi. Kendisi ile uzun uzun konuştuk.” Diye kaydetti.

Kent Konseyi Başkanı Kaymaz konuşmalarının sonunda; “Yine tüm bölgemiz milletvekillerine, Adana Valiliğine, Odalar ve Borsalar Birliğine hepsine Kozan Kent Konseyi olarak dosya gönderdik. Bu dosyanın içinde dokuz madde vardı. Kozan’a doğalgaz gelmesi, yaşlılarımız için yaşlılar yurdunun yapılması gibi birçok maddeler vardı. Kozan’ımızın gelişmesi açısından yapılması gereken şeyler.” Şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından genel kurul Kozan Kent Konseyi faaliyet raporları ve slayt sunumu, divan heyetinin oluşturulması ve açık usül Kozan Kent Konseyi Başkanlığı seçimi, yürütme kurulunun seçilmesi, dilek ve temenniler ile son buldu.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz