Dolar : Alış : 8.5446 / Satış : 8.5600
Euro : Alış : 10.0929 / Satış : 10.1111
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KOZAN :“Bu göreve büyük bir heyecanla geldim”

13 Mart 2018 - 2.320 kez okunmuş
Ana Sayfa » SİYASET»KOZAN :“Bu göreve büyük bir heyecanla geldim”

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı görevine seçilen AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan ve parti yönetim kurulu üyeleri Kozan basını ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kozan Ticaret Odasında gerçekleşen tanışma kahvaltı programında Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir süre sohbet ederek tanıştılar. İlçe Başkanı Kozan kahvaltı sonrası basın mensuplarına bir açıklamada bulundu.

Kozan; “Ben Kozan’ın çocuğuyum”

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan; “Ben Kozanlıyım burada büyüdüm ama görevimiz icabı şehir dışında bulundum. Görevimizi tamamladım geldim. Ben Kozan’ın çocuğuyum. Benim vasiyetim vardı. Benim mezarımda burada olacak. Bugüne kadar edindiğim tecrübelerimle nereye kadar ne verebilirim onun peşindeyim. Bundan sonra bizim öteki beriki yok hep beraber Kozanımıza ne yapabiliriz bunun mücadelesini vereceğiz. Sonuçta başka gidebileceğimiz bir yer yok. Bizde eleştirme olayı yok. Ben kucaklayıcı bir yapıya sahibim. Meslek hayatımda da herkese kucak açtım ve asla kimse ile küslük içerisinde olmadım. Benim kimsem yoktu arkamda. Benim elimden tutan yoktu ben kendi çabalarımla bölge müdürü oldum.  Yani bizde biliyorsunuz herkesin arkasında bir adamı olur ama benim öyle bir kimsem yok. Ben çalışmalarımla gece gündüz demeden herkes evine gitti yattı ben 12 1 lere kadar çalıştım. Bunu da gördüler. Bizleri tercih ettiler. Dediler ki bu adam bu işi yapıyor.” Dedi.

“Bu göreve büyük bir heyecanla geldim”

Ben bugün büyük bir heyecanla buradayım eğer heyecanımı kaybedeyim hemen bu görevi bırakırım. Ben buraya büyük bir heyecanla geldim. Herkesle bir arada olacağım. İlk işim eski ilçe başkanlarımızı ziyaret etmek oldu. Aday olan arkadaşlarımızla bir araya geldik. Biz 12 kişi adaydık ama hepimiz bir araya gelelim ve tek ses olalım Kozan için ne yapabiliriz hep beraber fikir birliği yapalım dedik.” Dedi.

“Önceki yönetim anlayışına saygı duyarım”

Daha önceki ilçe teşkilatı ve çalışmalarına saygı duyan ve partilerine vermiş oldukları emeklerden dolayı önceki yönetimlerde görev almış hemşerilerine teşekkür eden Kozan; “Ben önceki ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum. Bayrağı buraya kadar getirdiler. Ben kimseyi eleştirmedim belki daha önceki yönetimin bizden farklı düşünceleri olabilirdi ama o onların düşüncesi ve fikriydi saygı duylarım. Bizde bu şekilde uygun gördük ve daha farklı bir şekilde halkımızla yan yana olmayı düşünüyoruz. Biz elbette önceki yönetimimizle de istişarede bulunacağız. Önceki yönetimdeki arkadaşlarımızla da bir araya geleceğiz. Onların da fikirlerinden yararlanacağız.  Elbette zaman zaman basın mensubu arkadaşlarımız bizi eleştirebilirler ben eleştirilere açık bir insanım. “ şeklinde ifade etti.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

A K P
13 Mart 2018 - 18:24

BEBELDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ DURMUŞ ALİ YILDIZ…

İlgili Terimler :
TemaFabrika