CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Elektrikçiler Odası Üyelerini Tatile Götürdü
Kozan Elektrikçiler Odası Üyelerini Tatile Götürdü

Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzeri Odası Başkanı Hakan Sağmen oda üyesi esnafları Mersin’de bölgenin en geniş ve kaliteli hizmet veren otellerinden Ulu Resort Hotel’de tatile götürdü. Oda üyeleriyle birlikte 2 gece 3 gündüz tatil yapan üyeler Başkan Hakan Sağmen’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. Oda Başkanı Hakan Sağmen’de; “Üyelerimize en iyi hizmeti vermek zorundayız. […]

Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzeri Odası Başkanı Hakan Sağmen oda üyesi esnafları Mersin’de bölgenin en geniş ve kaliteli hizmet veren otellerinden Ulu Resort Hotel’de tatile götürdü.

Oda üyeleriyle birlikte 2 gece 3 gündüz tatil yapan üyeler Başkan Hakan Sağmen’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. Oda Başkanı Hakan Sağmen’de; “Üyelerimize en iyi hizmeti vermek zorundayız. Çünkü onlar her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Üyelerimiz olmadan odamızın hiçbir anlamı yoktur. O yüzden bizde üyelerimize hak ettiği değeri vermek için elimizden gelen çaba ve gayreti yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber gösteriyoruz” dedi.

Başkan Sağmen; “Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzerleri Odası olarak üyelerimiz her platformda en iyi bir şekilde temsil etmekle beraber oda üyelerimizin de en iyi şekilde bilgilenmelerini ve yenilikleri takip etmelerini sağlamaktayız. Bunlarla ilgili toplantılar düzenlenmekte fuarlara katılmaktayız. Bunun yanı sıra oda üyelerimizin işlerinin kolaylaşması için tüm kurum ve kuruluşlarla kanunlar çerçevesinde görüşmelerde bulunmakta, sadece esnaf arkadaşlarımıza değil Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, İmamoğlu ve Aladağ ilçelerindeki vatandaşlara da yardımcı olmaktayız.  Bunları yaparken hiç kimseden bir beklenti içerisinde bulunmadan gönlümüzün en derin yerinden yapmaktayız. Bu görevleri yaparken her meslekte de sorunların olduğu gibi bizim mesleklerimiz de de muhakkak sıkıntılar ve problemler olmuştur. Fakat bu sorunların çözüme kavuşması sırasında oda üyelerimiz de her zaman sakin ve sükûnet içerisinde devletine, devletimizin kurumların saygılı bir şekilde davranış sergilenmişlerdir. Hiçbir zaman kanunları çiğneme terbiyesizliği yapmamışlardır. Oda başkanlığı görevini hiçbir zaman kendi çıkarlarıma alet etmeden yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte şeffaf bir şekilde sürdürmekteyiz. Bu görevi yaparken hiçbir zaman için imkânsızlıkların arkasına saklanmadan üyelerimizin birliği beraberliği dostluk içerisinde kaynaşmaları için tüm imkânlarımızı kullanmaktayız. Geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğumuz hizmetleri, gezileri, fuarları, bahar kahvaltılarını, deniz gezilerini bundan sonra da yapacağımızın teminatçısıyız. Geçtiğimiz yıllarda nasıl yaktıysak bu yılda üyelerimizi hiç kimseye muhtaç etmeden Mersin ilimizin en güzel oteli olan Ulu Resort Hotel’de 2 gece 3 gündüz dinlenme fırsatını vermekteyiz. Daha nice günleri bayram tadında üyelerimizle birlikte geçirmeyi kendimize prensip etmekteyiz” dedi.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz