Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Diyanet Vakfından açıklama
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 3 Mayıs 2017 - 11:52:47
Kozan Diyanet Vakfından açıklama

Göller Yaylası Kur’an Kursumuz bitişiğinde olan Arsa, Kur’an Kursumuz öğrencilerince kullanılmak üzere hayırsever Hacı Osman AKILLIOĞLU amcamızın öncülüğünde hayırsever bir kaç vatandaşımızın da katkılarıyla 29.11.2016 tarihinde satın alınmış ve aynı tarihte Diyanet vakfına bağışlanmak üzere müracaat edilmişti.     Ancak tapu işlemlerinde yetkilendirme ve inceleme raporunun hazırlanması sırasında H.Osman AKILLIOĞLU’ nun Kalp ameliyatı olması nedeniyle […]

Göller Yaylası Kur’an Kursumuz bitişiğinde olan Arsa, Kur’an Kursumuz öğrencilerince kullanılmak üzere hayırsever Hacı Osman AKILLIOĞLU amcamızın öncülüğünde hayırsever bir kaç vatandaşımızın da katkılarıyla 29.11.2016 tarihinde satın alınmış ve aynı tarihte Diyanet vakfına bağışlanmak üzere müracaat edilmişti.

 

 

Ancak tapu işlemlerinde yetkilendirme ve inceleme raporunun hazırlanması sırasında H.Osman AKILLIOĞLU’ nun Kalp ameliyatı olması nedeniyle Tapu devir işlemleri yapılamamıştı.

 

Yerel bir gazetede çıkan menfur iftira haberi üzerine mezkur arsayı H.Osman AKILLIOĞLU amcamız hasta yatağından kalkarak 02.05.2017 tarihinde Kozan Diyanet Vakfı Şube Başkanı Bilal BAŞOĞLU nezaretinde Tapuyu Vakfımıza devretmiştir.

Başta H.Osman AKILLIOĞLU olmak üzere tüm hayır sahiplerine iki cihanda dünya ve ahiret saadeti dilerim.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz