CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Devlet Hastanesinde MR Cihazı hizmet vermeye başladı
  • Ana Sayfa » Sağlık
  • 19 Şubat 2018 - 11:04:33
Kozan  Devlet Hastanesinde MR Cihazı hizmet vermeye başladı

Kozan Devlet Hastanesi görüntüleme merkezinde hizmet vermeye başlayan MR cihazı ile ayda 2 bin hastanın MR cihazından geçerek muayene olması beklendiği bildirildi. Kozan Devlet hastanesine alınan  MR cihazını ilk deneyen Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam; “Bugün itibarı ile İlçe Devlet Hastanemizde MR hizmeti verilmeye başlandı. Sadece Kozan’a özgü bir hizmet olmayacak bu. Kozan bir çok ilçeye […]

Kozan Devlet Hastanesi görüntüleme merkezinde hizmet vermeye başlayan MR cihazı ile ayda 2 bin hastanın MR cihazından geçerek muayene olması beklendiği bildirildi.

Kozan Devlet hastanesine alınan  MR cihazını ilk deneyen Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam; “Bugün itibarı ile İlçe Devlet Hastanemizde MR hizmeti verilmeye başlandı. Sadece Kozan’a özgü bir hizmet olmayacak bu. Kozan bir çok ilçeye hitap eden bir bölge. Dolayısıyla Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke’ye kadar 250 binlik bir nüfusa hizmet verecek. Bugün ilk ilk MR çekilen kişi de ben oldum. Güzel bir yatırım. Allah muhtaç ta etmesin ama eksikliğini de göstermesin. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

Açılış öncesi bir konuşma yapan AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı; “MR Cihazımızın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen tüm başhekimlerimize, İlçe Kaymakamımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kozan konumu itibarı ile oldukça önemli bir bölge. Tufanbeyli’den, Feke’den ve Saimbeyli ilçelerimizden gelen hastalarımızın Adana’ya gittiği ve büyük bir sıkıntı çektiğini biliyorduk. Hem bürokrasi kesiminde, hem hastane yönetiminde hem de bu konuya destek veren basınımıza teşekkür ediyorum. Allah hastalarımıza şifa versin diyorum. MR cihazımızın ilçemize ve bölgemize hayırlı hizmetler vermesini temenni ediyorum” Dedi.

Yapılan konuşmaların ardından okunan dualara müteakip MR cihazının açılışı gerçekleşti.

Açılışta Kozan Devlet Hastanesi Başhekimi Asuman Seda Bayram’da programa katılan heyet ve hastalarla özel olarak ilgilendi.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek, CHP Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, Kozan Osb Müdürü Fatih Aydın, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ile hastane yönetimi ve davetliler katıldılar.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz