...
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan Belediyesi’nden Sanayi Sitesi’nde Temizlik Çalışması

01 Temmuz 2019 - 991 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Kozan Belediyesi’nden Sanayi Sitesi’nde Temizlik Çalışması

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ın talimatları doğrultusunda Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü,  Büyükşehir itfaiye, Şantiye Ekipleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından koordineli olarak Kozan Küçük Sanayi Sitesi içerisinde temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi.

Belediye şantiye ekipleri tarafından sanayi sitesi içerisinde bulunan ve görüntü kirliliğine neden olan moloz yığınları ve çöpler cisipiler yardımı ile kamyonlara yüklenirken temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından da yollar süpürülüp sanayi sitesi içerisindeki çöpler toplandı. Büyükşehir İtfaiye ekipleri site içerisindeki yolları sulanırken park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri tarafından ise sanayi sitesi çevresinde bulunan ağaçların uzayan ve site içerisinde trafiği engelleyen dallar budandı.

Kozan Küçük Sanayi Sitesi esnafları ise Kozan Belediyesi tarafından küçük sanayi sitesi içerisinde ve çevresinde yapılan hummalı çalışmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve personellerine teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika