Dolar : Alış : 8.5099 / Satış : 8.5252
Euro : Alış : 10.0483 / Satış : 10.0664
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA35°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kozan Belediyesinde İşçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi

27 Ocak 2020 - 2.836 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Kozan Belediyesinde İşçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi

Kozan Belediyesinin, kurum çalışanlarının mesleki yeterlilik belgesi almaları konusunda daha önce sınava giren 47 işçiye törenle sertifikaları verildi.

Kozan Belediyesi Meclis salonundaki sertifika törenine Kozan Belediye başkan yardımcısı  Yaşar Gök,Bayındır Memur-Sen Adana il başkanı Türkan Mutlu  ile birim müdürleri ve sertifika alacak işçiler katıldı.

Bayındır Memur-Sen Adana il başkanı Türkan Mutlu ;”Mesleki yeterlilik belgesinin yaygınlaştırılması amacı ile Bayındır Memur -Sen Mesyet iktisadi işletmesinin bayındırlık hizmetlerinin kendine görev edinmiş olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ,Karayolları Genel Müdürlüğü ,Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ve TOKİ ile protokoller yaptıklarını belirtti.Kozan Belediyesi çalışanlarından mesleki yeterlilik belgesi sınav süreçlerini tamamlayan ve belge almaya hak kazanan 47 işçimize belgelerini takdim ediyoruz.”dedi.

Kozan Belediye Başkan yardımcısı Yaşar Gök’te yaptığı açıklamada ; Kozan Belediyesi olarak bünyemizde çalışan işçilerimize bu belgeyi almaya başladık. Bugün 47 işçimize Mesleki yeterlilik belgesini aldık.Bundan sonraki süreçte diğer meslek sahibi personelimiz için de bu belgelerin temini için girişimlerimiz olacak. Eğitimin istihdamla uyumunu güvence altına alarak nitelikli insan kaynağının oluşmasına yatırımlarımız devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika