Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Kozan Baraj Gölü Çevresindeki atıklar temizlendi
Kozan Baraj Gölü Çevresindeki atıklar temizlendi

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi, Denetimli serbestlik müdürlüğü,Kozan Kent Konseyi ve TEMA vakfından oluşan yaklaşık yüz kişilik gönüllü Kozan Baraj Gölü çevresindeki atıkları temizledi. Kozan Feke karayolu Durmuşlu mahallesinde bulunan Kozan baraj gölü etrafında bulunan atık cam ve plastik atık şişeler ile çöpler toplandı. Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz burada gazetecilere yaptığı açıklamada  […]

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi, Denetimli serbestlik müdürlüğü,Kozan Kent Konseyi ve TEMA vakfından oluşan yaklaşık yüz kişilik gönüllü Kozan Baraj Gölü çevresindeki atıkları temizledi.

Kozan Feke karayolu Durmuşlu mahallesinde bulunan Kozan baraj gölü etrafında bulunan atık cam ve plastik atık şişeler ile çöpler toplandı.

Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz burada gazetecilere yaptığı açıklamada  “Halkımıza, çevremize saygı duyması konusunda ve çevreyi temiz tutulması konusunda bilgilendirmek ve onların dikkatini çekmek üzere baraj çevresindeki kötü görüntüyü gidermek üzere buraya geldik. Vatandaşlarımız bundan bir ders alırda bir daha böyle kötü görüntülere izin vermezler. Çevremizi temiz tutalım, yeşilimizi koruyalım, ağaçlarımızı ve doğamızı koruyalım, bunları on sene, yirmi sene, elli sene sonra gelecek evlatlarımıza, torunlarımıza tertemiz bir doğa bırakalım, tertemiz bir memleket bırakalım” dedi.

Kent konseyi üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi ile TEMA ve denetimli serbestlikten yararlanan bir grubun katılımı ile toplanan cam atıklar, plastik çöp kovalarına doldurulurken plastik, kağıt ve diğer çöpler ise aşnı ayrı naylon torbalara toplandı.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz