BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
 • Ana Sayfa » Asayiş
 • 8 Mayıs 2018 - 16:57:01
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu

Adana’da jandarmanın 3 ilçede düzenlediği operasyonlarda kenevir bitkisi yetiştirdikleri belirlenen 15 kişi yakalandı. Adana İl Jandarma Komutanlığınca, merkez Sarıçam ile Ceyhan ve Kozan ilçelerinde düzenlenen operasyonda mısır ve buğday tarlaları arasına ekilmiş yaklaşık 250 kilo esrar maddesi ele geçirilerek, toplam 10 bin 266 kök kenevir bitkisi tek tek sökülüp yakılarak imha edildi. Olayla ilgili 15 […]

Adana’da jandarmanın 3 ilçede düzenlediği operasyonlarda kenevir bitkisi yetiştirdikleri belirlenen 15 kişi yakalandı.

Adana İl Jandarma Komutanlığınca, merkez Sarıçam ile Ceyhan ve Kozan ilçelerinde düzenlenen operasyonda mısır ve buğday tarlaları arasına ekilmiş yaklaşık 250 kilo esrar maddesi ele geçirilerek, toplam 10 bin 266 kök kenevir bitkisi tek tek sökülüp yakılarak imha edildi.

Olayla ilgili 15 kişinin gözaltına alındığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Gozanlı mühendis
  • 15 Mayıs 2018 - 12:50:42
  • devlet teşvik versin. vatandaş eksin. yasal alanlarda kullanımı dozajı vs denetimli olacak şekilde serbest edilsin. gençler bonzai imiş taş kokainmiş ne idiği belirsiz illetlerden uzak kalsın. devlet ciddi bir gelir elde etsin ve en önemlisi pkk gibi terör örgütlerinin finans kaynağı yok edilmiş olsun.
   bu şekilde olursa ilaç sanayii kurulur. istihdam ve refah artar. terör biter. ilaç tedariğinde diğer devletlere ola bağımlılık azalır. ayrıca yasal olmayan ülkelere satılan ilaçlar da uluslar arası paltformlarda devletimizin ilişkilerini daha güçlü kılar. sokaklardan torbacılar çekilir. avrupa birliği sürecinde ciddi bir avantaj elde edilir. eğlence turizmi sayesinde turizm enaz yüzde 50 büyür.
   çözüm basit. uygulayabilecek iktidar maalesef ki yok.

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz